Sayfa Sayısı : 472

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Sadık Yemni'den nadir rastlanan özgünlükte, okurken sizi soluksız bırakacak distopik bir roman.İnsanlık tarihi boyunca Ağrı Dağı'nda saklı duran muhteşem bir sistem, bir casus uydu tarafından ke ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yazar Hakkında

Sadık Yemni

Sadık Yemni

Sadık Yemni 1951 yılında İstanbul, Kurtuluş'ta (Tatavla), Sopalı Hüsnü Sokak'ta doğdu. İki buçuk yaşında ailesi İzmir'e taşındı. Böylece 1954'te kaldırılan tramvaylara son demlerinde binme şansını elde etti. İlkokulu Sadık Bey troleybüs durağındaki Hakimiyeti Milliye İlkokulu'nda okudu. İlk öğretmeni Muzaffer Öniz Bey beş yıllık süreyi "Sadık yıldızlar gibi bir parlıyor, bir sönüyor, ama varlığı her an hissedilir dur ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


Sadık Yemni'den nadir rastlanan özgünlükte, okurken sizi soluksız bırakacak distopik bir roman.


İnsanlık tarihi boyunca Ağrı Dağı'nda saklı duran muhteşem bir sistem, bir casus uydu tarafından keşfedilir. Dünya medyaları durumu 'Nuh'un Gemisi Bulundu, Ağrı Dağı'nda Bir UFO Kalıntısına Erişildi, Yabancı Zekâların Kadim İstilası' gibi kitlesel heyecan yaratmaya yönelik başlıklarla verir.

Uluslararası bir teknik ekip bölgede araştırma yapmaya başlar. Bir şeyler ters gider ve dünya düzeni kökünden değişir. Belirli aralıklarla tüm dünya insanımsı ve tuhaf varlıkların istilasına uğrar. Bu küresel çaptaki akıl almaz yıkımı New York, Paris, Berlin ve İstanbul'da bütün açıklığıyla hissederiz.

Sarp Sapmaz adlı kahramanımız rasgele seçilmiş beş kişiyle Ağrı'ya doğru yola çıkar. Sözüm ona Antalya'dan başlayan yolculuk boyunca akıl almaz olaylarla karşılaşırlar. Dünyanın durumu da iyiden iyiye kötüleşmektedir.

Dünya yaşamına dalgalar halinde darbe indiren kaynak nereden beslenmektedir?
Bu ortamda gezegen ölçeğinde oyun kurabilen merciler kimlerdir?
Kara Külah adlı mega kuruluşun bu felaketteki payı nedir?

Sadık Yemni'den nadir rastlanan özgünlükte, okurken sizi soluksız bırakacak distopik bir roman.Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

 

Puanlamalar

%50
%0
%0
%0
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!