Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ağ Ekonomisinde Yeni Ticaret Yolu - E-Ticaret Kitap Açıklaması

 


Prof. Dr. Şule Özmen bu eserinde, yeni bir ticaret yolu olan e-ticareti, internet ve dijitalleşmenin iş hayatına yansımasını ele alıyor. E-ticaret, geleneksel iş modellerinden farklı bir girişimcilik yaklaşımı, farklı bir yapılanma gerektiriyor. Bir yol haritası çizme hedefinde olan kitap, bir e-iş modelini hayata geçirirken efsanelerle değil gerçeklerle yola çıkılmasını sağlıyor. Kitap, e-ticaret girişimciliğinden ve iş modellerinden e-ticaret stratejilerine, web sitesi özelliklerinden dijital pazarlamaya, veri madenciliğinden güvenlik ve ödeme sistemlerine kadar e-ticaretle kesişen tüm konuları kapsıyor. Akademik bir titizlikle ele alınan konular, aynı zamanda e-ticaret eğitimleri ve dersleri veren ve alan taraflar için bir kaynak kitap özelliği taşıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 524

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

18.02.2014

Tam bir hayal kırıklığı

Büyük bir umutla ve hevesle aldım bu kitabı. Ancak  gerçekten hayal kırıklığına uğradım. İçeriğini internette araştırarak rahatlıkla bulabileceğiniz basit bir kitap. Konuyu tamamen ana hatları ile anlatıp geçmiş. Her yerde okuduğumuz başarı hikayeleri ile de konuları geçiştirmiş resmen. Almaya değmez bence, verdiğiniz paraya yazık. gidin başka kitap alın daha iyi.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.