Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Yazar Yılmaz Yazgı'nın aşktı yazgısı. Kırk beş yıllık hayatında hep romanlarında yaşadı içindeki fırtınaları. Yazdığı kitaplar sessizliğinin sesi oldular, duyurdular okurlarına en güzel aşkları.
Kendisi ise yıllar önce kaybettiği kadının yasını tutmaktaydı, ta ki eski aşkına çok benzeyen Belkıs'la tanışana kadar. Eski aşkının hayali ve kitaplarından oluşan yalnızlığına Belkıs'ın girmesiyle değişti Yılmaz Yazgı'nın yazgısı. Aşk için göğüs gerdikleri onca zorluk ve aştıkları engellerden sonra vardıkları mutlu sonda Adına Aşk Diyorlar'dı yaşadıklarının.

" Sevgili Celile,
(...)
'Diyelim ki ben, şu veya bu şekilde öldüm... Seni yalnız bıraktım. Ne yapacaksın? Hayata küsüp bir yaşayan ölü mü olacaksın sen? Sence böyle mi olmak gerek... Hemen söyleyeyim, ben senin böyle olmanı asla istemiyorum… 'Yasımı tutma,' demiyorum tabi. Tabi ki yasımı tutacaksın, ama hayatının geri kalanını da sürdürmek zorundasın... Hem insanlara yaşama umudu veriyorsun hem de insanın aklına olmadık şeyler getiriyorsun...' diyorsun.
Lütfen bana böyle şeyler yazma!
Hele; yazacağın yazıların içine sensizliği hiç koyma sakın!...
Dayanamıyorum!..
Sensizliğin yazılmasına da sensizliğin kendisine de dayanamıyorum, anlıyor musun?'
Yılmaz Yazgı



Sayfa Sayısı: 287

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yediveren Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız