Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


59 Saniye Azıcık Düşünün, Çok Şeyi Değiştirin

59 Saniye Azıcık Düşünün, Çok Şeyi Değiştirin

59 Saniye Azıcık Düşünün, Çok Şeyi Değiştirin

Azıcık Düşünün, Çok Şeyi Değiştirin

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Hande Ölçeroğlu
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Azıcık Düşünün, Çok Şeyi Değiştirin.


"Sıradan kişisel gelişim formüllerinden ?basit anekdotlardan, basmakalıp sözlerden, zirveye ulaşma vaatlerinden? yorulduysanız, Richard Wiseman'ın 59 Saniye kitabı bize tıpkı bir doktorun reçetesi gibi gelecek."
The Wall Street Journal


Psikoloji profesörü Richard Wiseman kişisel gelişim endüstrisi tarafından dayatılan günümüzün modern mitlerinin kirli çamaşırlarını ortaya seriyor ve insanların aylar değil, dakikalar içinde amaç ve tutkularında başarılı olmalarına yardım edecek yeni bir yaklaşım sunuyor. Wiseman ruhsal durumdan belleğe, iknadan sürüncemede bırakmaya ve dirençli olmaktan ilişkilere kadar pek çok konuda hızlı değişimin bu yeni bilimini destekleyen araştırmaların ana hatlarını çiziyor ve bu hızlı ve ilginç tekniklerin gündelik hayatla nasıl uyumlu hale getirilebileceğini tanımlıyor.


"Bu bir kişisel gelişim kitabıdır fakat bir farkla: Neredeyse her şey çok incelikli olarak gözden geçirilmiştir ve sıklıkla büyüleyici bir araştırmanın ürünüdür. Kitap sizin daha mutlu olmanızı, iş görüşmelerinde daha iyi performans sağlamanızı, işleri daha az sürüncemede bırakmanızı, ilişkilerinizi geliştirmenizi, stres seviyelerinizi azaltmanızı ve daha iyi birer ebeveyn olmanızı sağlayacaktır."
New Scientist


"Richard Wiseman insanların aylar değil, dakikalar içinde amaç ve tutkularını gerçekleştirmelerine yardımcı olacak hızlı ve alışılmadık teknikler sunmaktadır."
Mail on Sunday


"Nihayet, doğru dürüst araştırmalara dayalı bir kişisel gelişim rehberi. İşi başından aşkın, meraklı, zeki insanlar için mükemmel bir kitap."
Simon Singh


'Kişisel gelişimin yanlış yönlendiren mitleri üzerine bilimsel olarak kanıtlanmış tavsiyelerin bir zaferi. İddialı, moral verici ve geç kalmış bir kitap.'
Derren Brown



Sayfa Sayısı: 344

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 344

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055360931


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!