5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
12,0 TL
15,0 TL %20
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

5 Ajanda ve Kara Rüyalar Kitap Açıklaması

5 Ajanda: 5 Ajanda, 5 hınzır, şakacı ve kural tanımayan çocuktan oluşan bir kuruluştur. Amaçları genellikle okullarında kendilerine eğlence çıkarıp ipe sapa gelmeyen hareketler yapmak olsa da gerektiğinde olayların normale dönmesi için ellerinden gelenleri yaparlar.

Adalet Kardeşleri: Adalet kardeşleri, ‘Adalet mülkün temelidir' fikrini kendilerine benimsemiş ve bunu hayatın felsefesi olarak belirlemişlerdir. Okulu denetleme görevi olan okul koluna bu garip ismi vermişlerdir. 5 Ajanda'dan daha iyi olduğunu söyleseler de ne yazık ki kurallara uymak öğretmenler dışında kimse tarafından takdir edilmediği için Ajandalar kadar popüler değiller. Ne diyelim, canları sağ olsun.

Kuzgunlar: Diğer gruplardan farkı olarak, en büyük ve kötü olan gruptur. Daha doğrusu bu ‘tarikat' hakkında pek bir şey bilinmemektedir. Tarikatın Kanada, Amerika, Brezilya, Rusya, Çin, Avustralya ve Danimarka'da kontrolü olmakla birlikte hem tarikatın yönetildiği hem de en büyük komuta merkezi Türkiye'dedir. Üssün tam olarak nerede olduğu bilinmemekle birlikte İzmir de olduğu tahmin edilmektedir. Bazı teorilere göre Kapalıçarşı'da ki gizli bir yol sayesinde kullanılmayan tren istasyonuna geçiş yapıp hızlı bir trenle İzmir'e gittiğine dair söylentiler vardır. Polis istihbaratı ne kadar araştırıldıysa da bir şey bulunamadığını açıklamıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.