Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Bu kitapta 40 kadının hikâyesini okuyacaksınız. Kimi fiziksel, kimi psikolojik şiddet gören, aldatılan veya aldatan, ne istediğini bilip emin adımlarla yürüyen ya da hayatın getirdikleri içinde kendisini kaybetmiş 40 kadın... Kimi haklı ama güçsüz, kimi güçlü ama haksız... Farklı yaşlardan, farklı hayatlardan, ilişkilerini sorgulayan 40 kadının hikâyesi.

Her hikâyenin ardından okuyacağınız uzman görüşlerinde, kendinizden izler bulacak, yol haritanızı çizmek için gereken farkındalıkları oluşturacaksınız. Çaresiz hissettiğiniz anlarda, aslında çaresiz olmadığınızı çözümün sizde olduğunu fark edecek, aslında yaşadıklarınızın değil, hissettiklerinizin size özel olduğunu duyumsayacaksınız.

Okuduğunuz her hikâye, size sizden bir haber iletecek. Kendinizi ve hangi yöne ilerlemeniz gerektiğini keşfedeceksiniz. Hikâyelerde farklı hayatlar yaşayan, sizden farklı zannettiğiniz kadınların, aynı dönemeçlerde tıkandığını görmek sizi şaşırtacak. Uzman görüşlerinin aslında hikâyeye değil, direkt size hitap ettiğini duymak, sizi sarsacak.

Hangi hikâye sizi anlatıyor? Hangi kadın sizsiniz? 
Keyifli bir yolculuğa hazırlanın.

Yazar Hakkında
Yeşim Varol Şen, 1974 İstanbul doğumlu, evli ve bir çocuk annesidir. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesinde tamamladıktan sonra Londrada Temel Davranış Bilimleri ve Terapi Uygulamaları ve Danışmanlık Psikolojisi eğitimleri aldı. 
Yaşam Koçluğu, İlişki Koçluğu ve sonrasında, geçmiş iş tecrübeleriyle birleştirebilmek amacıyla Kurumsal Koçluk üzerine sertifika eğitimlerini tamamladı.
Uzmanlık alanı yaşam koçluğu ve evlilik danışmanlığıdır. Çalışmalarını kendisinin sahip olduğu Duru Yaşam Koçluk ve Danışmanlık adlı ofisinde sürdürmektedir. 
Yazarın, Hayat, Bazen adlı romanı, kendi deneyimlerinden yola çıkarak, çocuklarla baş etmenin yollarının anlatıldığı; Uzmanlar Teoride, Anneler Pratikte ve iletişim problemi yaşayan herkese bir ışık tutan İlişkinizi Kurtarma Rehberi adlı kitapları da bulunmaktadır.
Birçok dergi ve web sitesinde uzman yazar olarak görev yapmaktadır. 
Tüm dünyada yayınlanan Super Nany programının Türkiye versiyonu, aile içi iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanan reality show Süper Dadı ile ekranlarda yer alan Varol Şen, TV programlarında da uzman konuk olarak yer almaktadır. 
İlişkiler Atölyesi adlı açık eğitimlerin yanı sıra kurum içi eğitimler ve kurumsal danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız