Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Kadınların güldüğü bir 2015'i hep birlikte yaratmak için, Kadın Ajandası'nı sizlere de ulaştırıyoruz. Kadın kardeşlerimiz öldürülmesin diye faaliyet yürüten bir dernek olan Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, kadınların başta yaşam hakkı olmak üzere her türlü haklarına kavuşmaları için kuruldu. İstanbul'dan Sivas'a, Adana'dan Zonguldak'a, Muğla'dan Mardin'e kadar Türkiye'nin dört bir yanındaki kadın cinayeti davalarını takip ederek, davalara müdahil olarak, caydırıcı cezaların uygulanmasını sağlıyoruz. Kaybettiğimiz kadın kardeşlerimizin aileleri ile birlikte adalet arayışımızı sürdürüyoruz. Pek çok gönüllü avukatın desteği ile kaybettiğimiz kadın kardeşlerimizin ailelerini hukuk mücadelelerinde de yalnız bırakmıyoruz. Çabalarımız sonucu 6284 sayılı koruma kanunun yasalaşmasını sağladık. Kadınların etkin biçimde korunması ve yasaların uygulanması için, kadınların yaşam hakkı için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Çalışmalarımıza pek çok kurum, kuruluş, firma, kişi, dernek, belediye, sanatçılar, yazarlar katkı sunuyor. Derneğimizin çalışmalarına katkı amaçlı hazırladığımız 2015 Kadın Ajandası, bu kurumlardan olan Kadıköy Belediyesi ve Bakırköy Belediyesi'nin katkılarıyla bastırıldı. Fiyatı 10 TL'den satışa sunduğumuz ajandamızın gelirleri ile takip ettiğimizi davalarda daha etkin olmayı, kadın kardeşlerimiz öldürülmesin diye sürdürdüğümüz çalışmalara maddi katkı sunmayı planlıyoruz. Ajandamız için bizlere destek olmak için Milletvekili Melda Onur, Tuluhan Tekelioğlu ve sanatçı Nur Sürer de objektif karşısına geçti.

Sizler de kadınlar yaşasın diye yürütülen bu çalışmalara destek sunabilirsiniz. 2015 Kadın Ajandası'ndan satın alabilir, müşterilerinize, çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. Kadınların güldüğü bir 2015'i hep birlikte yaratmak için, Kadın Ajandası'nı sizlere de ulaştırıyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 140

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Delta Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız