Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

20 Yaşında Patron Olmak Kitap Açıklaması

 


"Henüz 25 yaşında ve 3 şirketin ortağı olan Erdem büyük bir girişimciliğiyle genç nesile örnek teşkil ediyor."
-Başarılı Gençler Kitabı-

"Zaman durup izlemek yerine katılıp eğlenme zamanı!"
-Hürriyet Daily News-

"Erdem Genç eğlenerek servet kazanmanın sırrını çözmüş, "hobilerini paraya dönüştürmeyi başarmış" yeni nesil bir girişimci."
-Taraf-

"Erdem Genç, daha önce de birçok aletle müzik yaptıklarını ancak traktörle müzik yapmanın daha eğlenceli olduğu söyledi. Yaklaşık 400 bin TL'lik traktöre ellerindeki süpürge sopalarıyla vururken zarar vermemek için bazı sopalara pamuk sardıklarını ifade etti."
-Hürriyet-

"Erdem Genç, kurucu ortağı olduğu internet sitesi üzerinden kendini geliştirmek, aktiviteleri kaçırmamak ve kampüs gündemini yakalamak isteyenlere rehberlik yapıyor."
-Türkiye-

"Erdem Genç, çocukluğundan beri edebiyat ve müzik gibi çeşitli sanat dallarına ilgi duymuş, bu dallarla ilgili çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiş, birçok dergiye katkıda bulunmuş bir genç."
-Evrensel-
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 105

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Park Kitap

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.07.2012

Kolay okuma Şahane eser

Eserin kaleme alınışı e-kitap olarak okumaya çok uygun. Bölümler harika düzenlenmiş. Girişimciliği e-kitaptan öğrenmek için tavsiye ederim.

16.11.2011

Yolun Başındaysanız Mutlaka Okuyun

20 Yaşında Patron Olmak, henüz lisede, üniversitede okuyan veya yeni mezun okuyuculara alternatif bir kariyer yolculuğunda ilham vermek için kaleme alınmış bir eser. Yazar, kendi öyküsünden yola çıkarak bu işin nasıl yapıldığını, nasıl genç yaşta, ne gibi olayları fırsata çevirerek paraya dönüştürebileceğinizi açık yüreklilik ve samimiyetle anlatıyor. Yetmiyor, yirmiye yakın yirmili yaşlarında kendi şirketinin sahibi olmuş ve başarıyı yakalamış gençlerin öykülerini örnek veriyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.