0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
31,2 TL
39,0 TL %20
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

2. Attilla - Sanal Dünyanın Gerçek Hakanı Kitap Açıklaması

18 / EYLÜL/ … Saat:00:01 – TÜM AVRUPA

Avrupa, hayli eski bir problemi ile yeniden yüz yüze gelmiş gibi görünüyordu, Türkler!!!..

Almanya'da, Avusturya'da, Fransa'da, İtalya'da ve İngiltere'de, Belçika'da, Hollanda'da, ne kadar ırkçı söylemi olan parti varsa hepsinin de internet sayfalarına girildiğinde, ana sayfalarında kocaman harflerle, her ülkenin kendi dilinde "ANNECİĞİM TÜRKLER!.." yazıyordu.

Ekranın orta kısmında ise İngilizce olarak "Bu sayfa bir grup Türk tarafından işgal edilmiştir." Yazısı vardı. Ekranın en altında ise Türkçe olarak "Avrupalı ne kadar korksan haklısın, çünkü; Türkler, uyanış aşamasında!.." yazıyor, ekranın arka fonunda, tüm ekranı kaplayacak şekilde Türk Bayrağı dalgalanıyordu.

Vakitler ilerledikçe sorun büyümeye başlamıştı. İşgal edilen partilerin internet sayfalarını yıl içerisinde ziyaret eden herkesin bilgisayarı çökmüştü. Hepsinin de ekranlarının sağ alt tarafından başlamak üzere kılıcın ucu sol üst kısımda bitecek şekilde kılıç tutan demir perçinlerle işlenmiş bileklikli güçlü bir el, onun üstünde ve arka görünüm olarak ayarlanmış ekranı kaplayacak şekilde dolunaya karşı uluyan bir kurt figürü ve "ANNECİĞİM TÜRKLER!.." yazısı vardı. İşin kötüsü, bu kurt namütenahi uluyordu avazının çıktığı kadar.

Attila, binlerce yıl önce öldürüldüğü topraklarda yeniden doğmuş, O geri dönmüştü…

Sanal dünya bu yeni Türk saldırılarını konuşuyordu.

"2. attila"

"O geri döndü!!!.."

"Türkler geliyor!!!.."

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.