898,9 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatı!
Standart Teslimat : 02 Haziran - 05 Haziran
Bu üründe kargo bedava!

Motorola Dect Dijital Bebek Telsizi PİP10 Ürün Açıklaması

 

Motorola PIP10 DECT Dijital Bebek Telsizi

Motorola PIP10 Dijital Bebek Telsizi, DECT (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) teknolojisini kullanarak Wi-Fi ağınızı meşgul etmeden bebeğinizle bağlantıda kalmanızı sağlar. Yüksek hassasiyetli mikrofonu ve kristal netliğindeki sesi sayesinde 300 metre etkili menzil içerisinde bebeğinizle sürekli iletişim halinde olursunuz.

Özellikler

DECT (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) teknolojisi

Gizli ve güvenli bağlantı

300 metre etkili menzil

Menzil dışı uyarısı

Yüksek hassasiyetli mikrofon

Kristal netliğinde ses

Ses kontrolü (ebeveyn ünitesi)

Elektrikle ya da pille çalışma opsiyonu (ebeveyn ünitesi)

Düşük pil uyarısı

Ses kapalı led uyarı ışığı

 

DECT (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) Teknolojisi: Motorola PIP10 bebek telsizi, DECT teknolojisini kullandığı gizli ve güvenli bağlantısıyla Wi-Fi ağınızı meşgul etmeden bebeğinizin sesini net bir şekilde duymanızı sağlar.  

Geniş Menzilli Kapsama Alanı: 300 metre etkili menzili sayesinde evinizin herhangi bir yerinden bebeğinizin sesini sanki aynı odadaymışçasına net bir şekilde duyabilirsiniz. Menzil dışına çıkma durumunda ise uyarı ışığı ve sesi sayesinde haberdar olursunuz. Böylece evinizde iş yaparken ya da dinlenirken bile bebeğinizle sürekli bağlantıda kalırsınız.

Ses Özellikleri: Ebeveyn ünitesindeki ses ayarıyla bebeğinizi en rahat duyabileceğiniz ses seviyesini belirleyebilirsiniz. İçerdiği yüksek hassasiyetli mikrofon, bebeğiniz ses çıkarmaya başladığı anda onu duymanızı sağlar. Tam sessizlik durumunda yanan led ışığı sayesinde de sesin kapalı olduğundan haberdar olursunuz.

Ebeveyn Ünitesi Kullanım Seçenekleri: Evinizin içerisinde hareket halindeyken de bebeğinizin sesini rahatça duyabilmeniz için ebeveyn ünitesini pille çalıştırıp yanınızda taşıyabilirsiniz. Dilerseniz ürünle birlikte verilen adaptörle sabit bir konumda da kullanabilirsiniz.

Led Işık Görstergeleri: Ebeveyn ünitesi cihazınızın açık olup olmadığını gösteren uyarı ışığına sahiptir. Bununla birlikte menzil dışı ikaz göstergesi ve ses kapalı uyarı ışığı sayesinde bebeğinizle bağlantıda olup olmadığınızı her an fark edebilirsiniz.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.