Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Deerma Ultrasonik Soğuk Hava Nemlendirici F500 Ürün Açıklaması

 

Deerma DEM F500 Ultrasonik Hava Nemlendirici

Beyaz İnci Tasarımıyla Okyanus Ferahlığında Nemlendirme

Beyaz incilerden esinlenerek tasarlanan F500; inci kabuğu şeklindeki üst başlığı, inci tanesi rengindeki dış yüzeyi ve üstün nemlendirici fonksiyonuyla okyanusun derinliklerindeki temiz ve ferah atmosferi size her yönüyle yaşatır.

2 Kademeli Filtreleme ile Hem Suyu Hem De Havayı Filtreler

ABS bakteriyostatik su haznesi, bakteri üremesini engelleyerek nemlendiricideki suyun hijyen kalmasını sağlar. Aktif karbon filtre de havadaki kirliliği filtreler. Her kademede su buharının kirlenmesi önlenir ve size sadece ferah atmosferin tadını çıkarmak kalır.

ABS Bakteriyostatik Su Haznesi Suyu Kaynağında Temiz Tutar

Su haznesi çok kolay kirlenebilir ve su haznesinde bakteri oluşumu söz konusu olabilir. Temiz olmayan sudan çıkan buhar ise insan sağlığına zarar verebilir. Tüm bu olumsuz koşulları bertaraf etmek için özel olarak geliştirilmiş ABS Bakteriyostatik Su Haznesi, bakteri oluşumunu %99,9’dan daha büyük bir oranında önleyerek nemlendiricinizdeki buharın her daim hijyen kalmasını sağlar.

Yukarıda belirtilen data 2016FM4765R1 numaralı Guangzhou Institute of Microbiology test raporundan alınmıştır.

Aktif Karbon Filtre Zararlı Maddeleri Absorbe Ederek Kirliliği Önler

Hava girişi aktif karbon filtre ile korunmaktadır. Petek şeklindeki küçük ağlar, havadaki zararlı maddelerin ve ince tozun girişini engelleyerek suyun kirlenmesini önler. Aktif karbon filtre yıkanabilir ve uzun süre kullanılabilir.

Renkli Buhar Ayarı

Geleneksel buhar ayarlarının aksine Deerma DEM F500, deniz kabuğu şeklindeki özel tasarımı ve buhar miktarına göre renk değiştiren düğmesiyle standartların üzerine çıkıyor. Mavi renk normal çalışma durumunu gösterirken, yetersiz su seviyesi durumunda kırmızıya dönen ayar düğmesiyle kullanımı daha güvenli ve daha pratik.

Mavi Renk – Nemlendirme modu normal çalışma durumunu belirtir.

Kırmızı Renk – Yetersiz Su Seviyesinden ötürü nemlendiricinin çalışmadığını gösterir.

Kademesiz Ayar Düğmesi

Buhar miktarını sadece ayar düğmesini çevirerek dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Anlık olarak buhar miktarını görür, istediğiniz buhar seviyesini tek bir hareketle belirleyebilirsiniz.

5 Litrelik Kapasite ile Tüm Gün Süren Nemlendirme

5 litrelik geniş su haznesi sayesinde tekrar tekrar dolum yapmadan nemlendiricinizi gün boyunca kullanabilir, taze ve ferah havanın keyfini gün boyunca çıkarabilirsiniz.

Tüm Özellikler

5L Su Kapasitesi

ABS Bakteriyostatik Su Haznesi

Aktif Karbon Filtre

Yetersiz Su Seviyesi Koruması

Kademesiz Buhar Düğmesi

Renkli Buhar Ayarı

360° Buhar Çıkışı

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.