Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Ürün Ebatı: 14 cm
Malzeme: Reçine
A Tree, A Prayer
Her gün güç, güzellik ve huzur bulun

Ağaç; hepimizin elde etmek istediği güç, güzellik ve huzur gibi değerler için bir metafor olabilir. Dua, umut ve iyileşme için edilir; anı yaşamak için. Bu isim bir iyi dilek olduğu kadar bir dua da aynı zamanda. Bu parça çok net. Ağaç, ilham verici ve destekleyici herhangi bir şey için bir sembol olabilir. Ağaçlar ayaklarımızın yere basmasını sağlar-bizi besleyene karşı bir bağlılık yaratır. Aynı zamanda Yaşam Ağacı'na da bir gönderme yapılabilir. Pek çok farklı dinde var olan evrensel bir semboldür.

Willow Tree' den kelimelerin ötesinde bir hediye. Sanatçı Susan Lordi' nin elleriyle şekil verdiği bu figürlerin duruşu, figürlerin kafasının duruş şekli, ellerinin konulduğu yer, vücüd şekli, yüz mimiklerinin şekli Willow Tree ürünlerinin kelimelerle anlatılmayacak hediyeler kategorisinde yer bulmasını sağlıyor.
Hem hediyeyi verenler, hemde alanlar için unutulmaz bir hediye...

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız