0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
211,5 TL
235,0 TL %10
Standart Teslimat : 01 Şubat - 05 Şubat
Bu üründe kargo bedava!

Art-Hiti VR Gözlük Ürün Açıklaması

 

Kâbe Vr Gözlük Mekke Medine Sanal Gerçeklik Seti

Kâbe Gözlük; Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama İle ""Dilediğiniz Her An"" Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere'yi Ziyaret Edebilmenizi Sağlayan Bir Üründür.

 

Kâbe Gözlük

Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere yi Ziyaret ve O Eşsiz Hazları 360 Derece Görüntü Tekniğiyle Kâbe Gözlük le, Dilediğiniz Her An Yaşayabilme Fırsatı!

 

Anlatım Ve Dualar: Yazar-TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK

Seslendirme: Ali Nuri TÜRKOĞLU- Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU

Senaryo: ART-HİTİ Dijital Sanatlar- Nuran Taydaş ÇAL

Akademik Danışman: Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR

Yapım: ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.

Yayınevi: GET- Gerçeklik Teknolojileri ‘AR-VR Yayınları

Basım Tarihi: Nisan 2019- Ebat: 13 x 22 X 22- Barkod No: 9786058115736

 

Kâbe Gözlük Set İçeriği:

360° SANAL GERÇEKLİK FİLMLERİ: Kâbe-i Muazzama- Mekke ve Medine de Olan Ziyaret Yerleri

(360° Fragman+ 10 Bölüm- Toplam 50 Dakika- Tamamı Yerinde Çekilmiş Özgün Görüntüler)

VR/SANAL GERÇEKLIK GÖZLÜGÜ: KÂBE GÖZLÜK (Özel Üretim Plastik VR Gözlük)

MOBIL UYGULAMA: KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulama (iOS-Android)

KİTAP: Her An Kâbe-i Muazzama da Olabilmek ‘Hac ve Umre Rehberi

 

Kitap: Huzûr-u Dâimî ‘Hac ve Umre Albümü

Tablo: Kâbe-i Muazzama- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

Tablo: Mescid-i Nebevi- Kalın Mukavva Tablo (Ayarlanabilir Ayaklı Masa Tablosu 20X20)

 

Tablo Ayağı: Ayarlanabilir Plastik Tablo Ayağı (1 Adet)

İşaret Dili: İşitme Engell Bireylere İşaret Dili Ile Anlatım

Betimleme: Görme Engelli Bireylere Betimleme İle Anlatım

 

Kullanım: Kullanım Kılavuzu, Bireysel Aktivasyon Kodu, Dış Kutu

Neden Ve Kimler İçin Hazırlandı?

KÂBE GÖZLÜK, ‘Dilediğiniz Her An, Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere yi Ziyaret Edebilmek ve O Eşsiz Hazları Tekrar Tekrar Yaşatabilmek maksadıyla hazırlanmıştır. KÂBE GÖZLÜK; Hac ve umreye hiç gitmemiş, daha önce gidip tekrar tekrar o hazzı yaşamak isteyenlerle birlikte, sağlık ve engel durumları nedeniyle gidemeyecek kişiler için hayata geçirilmiş bir ziyaret programıdır. Aynı zaman da engelli bireylerin de ziyaret programından faydalabilmesi için görme engelli bireylere betimleme, işitme engelli bireylere de işaret dili ile anlatım tekniği kullanılmıştır. KÂBE GÖZLÜK, 45 kişilik bir kadro ile 15 ayda hazırlanmıştır.

 

 

Nasıl Yapıldı?

 KÂBE GÖZLÜK, VR/Sanal Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak, 360 Derece Görüntü Tekniğiyle DÜNYADA İLK DEFA HAZIRLANMIŞ, EN NİTELİKLİ ve UZUN VR/HAC ve UMRE ZİYARET PROGRAMI dır. Toplam 50 dakikayı bulan 11 bölümden oluşan tamamı yerinde çekilmiş 360 derece özgün görüntüler, seslendirmeler, dualar ve özgün müzikler eşliğinde Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere de bulunan mübarek beldeler, KÂBE GÖZLÜK le dilenilen her an eşsiz bir şekilde ziyaret edilebilmektedir.

 

Projede Tanınmış İsimler Yer Aldı

KÂBE GÖZLÜK Ziyaret Programının anlatım ve duaları Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK, seslendirmeleri ise Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ve Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU tarafından yapılmıştır. ART-HİTİ Dijital Sanatlar Senaryo Ekibi ile birlikte Nuran Taydaş ÇAL tarafından senaryosu hazırlanan Kâbe Gözlük Ziyaret Programı nın Akademik Danışmanlığını ise Prof. Dr. Abdülkerim BAHADIR yapmıştır. Projenin yapımcılığını ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. gerçekleştirmiştir.

 

Kullanım Şekli

Kâbe Gözlük; Cep Telefonu, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama ile birlikte seyredilmektedir. Kullanım için öncelikle Kâbe Gözlük Mobil Uygulama, Google Play Store veyahut Apple Store dan cep telefonuna ücretsiz olarak indirilir. Kâbe Gözlük Seti satın alındığında kullanım kitapçığında bulunan aktivasyon kodu ile uygulama aktif edilir. Bu işlemlerden sonra, uygulama cep telefonundan açılarak ‘Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile seyredilebilmektedir. KÂBE GÖZLÜK kurulum ve kullanımı görüntülü olarak seyretmek için, kullanım kılavuzunda bulunan karekodlar cep telefonu ile okutulmalıdır. KÂBE GÖZLÜK cep telefonu ile normal olarak, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile de oradaymış gibi 360 Derece görüntülerle manevi haz alarak izlenebilir. Görüntülerin kullanım hakkı 1 yıldır. Devam eden yıllar için yeni aktivasyon kodu satın alınmalıdır.

 

 

 

Sistem Gereksinimleri:

Cihaz

KÂBE GÖZLÜK, iPhone ve Android telefonlar ve VR/Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile kullanılabimektedir.

 

Jıroskop

360 derece görüntü özelliğinin kullanabilmesi için Jireskop özellikli android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar olması gerekmektedir.

JİROSKOP (Görüntünün 360 derece dönmesini sağlayan sensördür)

 

Görüntü Kalitesi

KÂBE GÖZLÜK, 1080 ve 4K olmak üzere iki farklı görüntü kalitesinde seyredilebilmektedir. Daha yüksek görüntü kalitesinde izleyebilmeniz için Kâbe Gözlük Mobil Uygulama girişindeki seçenekler arasında yer alan 4K özelliğini kullanmanız tavsiye edilir. Cep telefonunuz 4K yı desteklemelidir.

 

Depolama

KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulaması nda bulunan 11 bölüme ait bütün videoları cep telefonlarına indirmek 1080 görüntü kalitesi için 2,84 GB, 4K için 7 GB depolama alanına ihtiyaç vardır. Depolama alanının yeterli olmaması durumunda bölümler halinde olan videoları ayrı ayrı indirebilirsiniz. Bölümlerin boyutları 1080 için 110 MB ile 390 MB arasında değişmektedir. 4K için 340 ile 900 MB arasında değişmektedir. İşitme engelli engelli versiyonu 120 MB ile 430 MB, görme engelli versiyonu ise 10 MB ile 20 MB arasındadır.

Uyumlu Marka Universal

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.