526,7 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

Aura Hypo Effect Dezenfektan Aleti Ürün Açıklaması

 

Aura Hypo Effect Dezenfektan Aleti

Temizlikte hipokloröz asit etkisiyle virüs, bakteri, küf ve mantarlara karşı kimyasal içermeyen, doğal, sağlıklı ve en güçlü sterilizasyon.

Su ve tuz Hypo Effect teknolojisiyle bir araya geldi, dünyanın en etkili ve doğal dezenfektanı ortaya çıktı. Hypo Effect hiçbir kimyasal kullanmadan, dakikalar içinde kendi doğal dezenfektanınızı üretmenizi sağlar. Hypo Effect özel elektrotları sayesinde suyu birkaç dakikada elektrolize ederek güvenli, hızlı ve güçlü hijyen sağlayan dezenfektan su üretir.

Sterilize edilmiş su, elektroliz işlemi esnasında ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2), Hipokloröz Asit (HOCl), Sodyum Hipoklorit (NaOCl) ve son derece etkili oksitleyici özelliğe sahip Hipoklorit iyonu (OCl-) sayesinde başka hiçbir temizlik ürününe ihtiyaç duymadan koku, bakteri, mikrop ve mantar formlarını yok eder, gelişimini ortadan kaldırır. Bağımsız laboratuvar testleri sonucu %99.9 oranında hijyen sağladığı kanıtlanmıştır.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.