22,43 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Aslı Filinta Bez Çanta Ürün Açıklaması

 

Ünlü isimlerin tasarladığı bez çantalar D&R mağazalarında!

 

Sürdürülebilirliğin sırrı, tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmekte ve ekolojik yaşam kültürünü hayatımızın her alanında yaşatabilmekte yatıyor. Çevre bilinci konusunda farkındalık yaratma amacıyla hayata geçirilen tasarım bez çanta projesinde ünlü tasarımcılar, doğanın ve geleceğimizin korunması adına bir araya geldi. Gamze Saraçoğlu, Aslı Filinta, Başak Cankeş ve Emre Erdemoğlu, D&R mağazaları ve dr.com.tr’de satışa sunulan bez çantaları tasarladı.

Hem çok sevdiği tasarımcı arkadaşları ile birlikte olmaktan hem de tasarım sürecinden büyük keyif aldığını vurgulayan Gamze Saraçoğlu, “Hayır işi için bir araya geldiğimiz bu projede yer almak benim için çok keyifliydi. Çantamı tasarlarken kendimi çok duyarlı hissettim. İşe yarayacak, fonksiyonel ve vermek istediğim mesajı net olarak iletebilecek bir çanta tasarlamaya çalıştım. Böyle güzel bir projenin parçası olduğum için mutluluk duyuyorum” dedi.

Başak Cankeş, tasarımcı arkadaşlarıyla birlikte projede yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Cankeş, “Çantanın tasarımı önceki koleksiyonumdan izler taşıyor. Gerçeklikle, modanın insanların iç yüzünü ve manevi değerlerini öldürmemesi ile ilgili mesaj içeriyor. Umarım bu proje çocuklar ve gençler için çok yararlı olur ve devamı gelir” dedi.

Böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesinde yer almanın kendisi için gurur verici olduğunu belirten Emre Erdemoğlu, ”Çok keyifli bir süreçti. Çocukların ve gençlerin eğitimi ile çevrenin korunması adına hayata geçirilen bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Her biri birbirinden özel isimlerin imzasını taşıyan ve D&R mağazaları ve dr.com.tr’de satışa sunulan alışveriş çantaları, hem stil sahibi hem de çevreye duyarlı oluşuyla ön plana çıkıyor. Şık ve yüzde yüz pamuktan üretilmiş çantaların satışından elde edilecek gelir aynı zamanda çocukların ve gençlerin eğitimi için harcanıyor.

 

Ürün Açıklamaları

Kanvas

10 cm. taban körüklü

Boyutlar : 52 x 49 cm.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.