Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Activex Anti Bakteriyel Temizleme Jeli 100 Ml Ürün Açıklaması

 

Activex El Temizleme Jeli, eldeki mikroorganizma sayısını azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş antimikrobiyal bir jeldir. Bakterilerin ve mantarların %99.9’unu öldürür. Su ile durulama veya havlu ile kurutma gerekmez. Ev dışında seyahat ederken hareket halindeyken kullanım için mükemmeldir ve çantalara, sırt çantalarına veya ceplere rahatça sığar. Tekrarlanan kullanım için önerilir.

 

30-60 saniye içerisinde hızlı antibakteriyel etki, Bakterilerin %99,9’unu yok eder.

Elinizi temas öncesi ve sonrasında dezenfekte etmeniz için kullanıma uygundur.

Su ile durulama veya havlu ile kurutma gerekmez.

Nemlendirici içerir.

Ellerle kullanım sonrası yapışkan his bırakmaz, hızlı kurur.

Ferahlatıcı bir his bırakır.

Ev dışında, seyahatte kullanım için mükemmeldir, çantalara rahatça sığar.

 

Çocuklar yetişkin gözetiminde kullanmalıdır.

İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanım talimatına uyunuz. Yutulması halinde ağzı iyice çalkalayın. Doktora başvurun. Büyük bir miktar yutulmuşsa, hemen doktora başvurun.

Göze doğrudan temastan sakının. Gözle temas halinde, kontak lens varsa gözleri yıkamadan önce çıkarılmalıdır. Göz kapaklarını aralayarak gözleri hemen bol suyla yıkayın. Herhangi bir rahatsızlığın devamı halinde doktora başvurun.

 

Aktif özellikle ellerin test edilen mikroorganizmalara karşı etkin olarak korunmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Susuz kullanıma uygun olması sebebiyle durulama ve kağıt havlu kullanımı gerektirmez. Kullanım sonrası ciltte yapışkan his bırakmaz. Hızlı kurur.

Test edilen mikroorganizmaların %99.9’unu öldürür. Aşağıda belirtilen mikroorganizmalara karşı antibakteriyel ve antimikrobiyal koruma sağladığı kanıtlanmıştır

 

İçindekiler:

Aqua, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Isopropyl Myristate ile %100’e tamamlanır.

 

Not: Her cilt tipine uygundur.

 

Zehirlenme Belirtileri: Bulunmamaktadır. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’nin 114 no'lu telefonunu arayınız.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.