Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sinek Sekiz Ajanda 2018

Sinek Sekiz Ajanda 2018

Sinek Sekiz Ajanda 2018

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Kullanışlı tasarımıyla bütün bir yıl yanınızda taşımaya uygun Sinek Sekiz 2018 ajandası, her ayı ve haftayı bütün olarak görebileceğiniz, günlük ve haftalık planlamalar yapabileceğiniz sayfalardan oluşuyor.


Yıla güzel başlamak için ilk ve son sayfalarında tam renkli bir doğa fotoğrafı bulunuyor.


Önceki ajandalarımızda da çok beğenilen, tüm bir yılın doğa olaylarını gösteren doğa takvimi, gökyüzüne daha çok bakmanızı hatırlatacak ay takvimi ve tüm bir yılın muhasebesini yapmayı sağlayan liste sayfalarını da bu sene unutmadık. 


Dokunma hissini arttıran kapak kartonuyla kapladığımız ajandamızı aynı zamanda çevresel sorumluluğu gözeterek ürettik, %100 üretim atıklarının geri dönüştürülmesiyle elde edilmiş ve üretiminde doğaya verdiği zararın en az olduğu, 5 ayrı ekolojik sertifikası olan, en doğa dostu kâğıtlar kullanılrak ürettik.

ISBN: 9786058537996


Yorumlar (2)

Sineksekiz yayınları

Hep hayalimde olan ajandaya kavuştum. İnsanı yalnızlık hissinden uzaklaştırıyor,elinizi tutan bir el ve sizi yüreklendiren. Bir ajandadan fazlası.

ajanda deyip geçme

Ajanda benim için seneyi tasarlamam günlerimi gözlemlemem ve sonradan da dönüp bakabilecegim neredeyse bir günlük. Sineksekiz ajandası ise çok daha fazlası. Görünüşünün mutevaziligine bakmayın içi dolu tursucuk. Örnegin bu sene beni en mutlu eden şeyler, bu senenin el/ev üretimleri de yazabilmeme yol açıyor. Yanı ajandanın basında da denildiği üzere: "Bu defter hayallerinin peşinden gitmen için bir yardımcı."