Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Moleskine Smart Paper Tablet - Noktalı Akıllı Defter Ürün Açıklaması

Moleskine Smart Paper Tablet - Noktalı Akıllı Defter 

Kağıt Tablet size, dijital yaratıcılığın tüm avantajlarıyla bir araya getirilmiş fikirlerinizi kağıda dökerek elle tutma özgürlüğü verir.

Belirgin şekilde yuvarlanmış sayfalar, dijital tabletin şeklini ve görünümünü yansıtacak şekilde örtünün ötesine uzanır; daha kalın ve daha dayanıklı 100 g / m² kağıt, yazı ve eskiz için mükemmel bir yüzey sağlar.

Kağıt Tableti, Akıllı Yazı Seti Kalem + 'nin dizüstü bilgisayar içindeki nerede olduğunu tanımasını ve tüm serbest eldeki notlarınızı sayfa üzerinden ekrana gerçek zamanlı olarak aktarmasını sağlayan, her sayfada gömülü görünmez Ncoded teknolojisi kullanır. Kağıtla bulut arasındaki kesintisiz entegrasyon için elle alınan notları ve hareket halindeyken yapılan eskizleri sorunsuzca dijitalize etmenizi, düzenlemenizi, organize etmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Not: Sadece defter içermektedir.

 

Ebat: 21 x 13,5 x 1,7 cm.

Sayfa Sayısı : 176

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.