Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Troy Games Kutu Oyunu Gulyabani

Gulyabani oyunu yurtdışında Town of Salem, Werewolf, Mafia,  isimleriyle bilinen oyunların yerelleştirilmiş baskısıdır. Ülkemizde vampir köylü büyücü, kurt köylü veya vampir kim olarak bilinen oyunların geliştirilmiş versiyonudur.

 

Orman Evinden Gulyabaniler mi Dostlar mı Sağ Çıkacak?

Senelerdir görüşmeyen eski dostlar bir orman evine tatile gider ancak bazı dostlarının artık gulyabani olduğunu öğrenirler. Her gece gulyabaniler bir dostunu yerken, sabahları dostlar gulyabani olduğuna inandığı birisini linç ediyorlar!

Gulyabani oyununda Gulyabaniler ve Dostlar olarak iki takım vardır. Gulyabaniler birbirlerini tanırken, Dostlar’ın ise kimsenin kimliği hakkında bir bilgisi yoktur. Gulyabaniyseniz gündüzleri bir dost gibi davranın, akşamları ise bir dostunuzu daha afiyetle yiyin. Dostsanız herkesten şüphelenin ve arkadaşlarınızı sizin gulyabani olmadığınıza ikna edin, aksi durumda gerçek dostlarınız sizi gündüz vakti linç edebilir.

Dostlara yardımcı olabilecek tırsak, uyurgezer vb. gibi özel karakterler ve oyuna derinlik katacak aksiyon kartları da oyuna dahil.
Gulyabani Plus ek paketiyle birlikte gelen 10 yeni karakterle, oyunun eğlence seviyesi ve derinliği artık daha yüksek.
Town of Salem, vampir köylü büyücü, vampir kim sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun.

 

Kutu İçeriği : 26 Karakter Kartı, 22 Aksiyon Kartı, 1 Kural Kitapçığı
Ebat : 15 x 11 x 3 cm
Yaş : 13 Yaş ve üzeri
Oyuncu Sayısı : 6 - 26 Kişilik

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.