Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Kaotik ve Korkunç Bir Büyü Savaşına Hazır mısın?

Arkadaşının beynini büyülerle dağıtmaya cesaretin var mı?

 

Savaşçı Sihirbazlar’ın ölümüne bir mücadele içerisinde olduğunu, hatta şu anda bile yüzlerce büyü savaşının yaşandığını biliyor musun?

‘Neden savaşıyoruz?’ diye sorabilirsin. Daha önce de bunu merak edenler olmuştu. Papatya tarlalarında el ele koşturabildiğin bir dünya değil bu ne yazık ki! Amansız büyü savaşları söz konusu! Hayatta kalmanın tek yolu kendini ispatlamak. Bunun için ne yapmamızı isterdin peki sevgi pıtırcığı? İp mi atlayalım? Bu savaşta sadece en dehşet verici, en güçlü olan büyücünün ayakta kalabileceğini sakın unutma!

 

Savaşçı bir sihirbaz olarak, üçlü büyüleri birleştirerek milyonlarca büyü kombosu gerçekleştireceksin. Büyülerin, dostlarını yerinden hoplatabilir ya da tam tersi olup, senin ellerinde patlamasına neden olabilirsin. Bu tamamen senin maharetine kalmış. Büyücü rakiplerinin suratına suratına heybetli büyüler salacak ve ne pahasına olursa olsun, ayakta kalan son büyücü olmaya çalışacaksın! Olay sadece yapacağın büyülerle de sınırlı değil! Büyülü eşyaların var ve onlar, sana bu mücadelede yardımcı olacak. Kısaca olacak olan şey şu; siz büyücüler, birbirinizi parçalara ayıracak ve bu işten çılgınca zevk alacaksınız.

 

Kuru Kafa Dağı’nda, epik büyülerinle muhteşem bir büyü savaşına hazır mısın? Son büyücü olmayı başarabilecek misin?

Orjinal ‘Epic Spell Wars’ oyununun lisanslı Türkçe versiyonudur.

 

Özellikler

En çok satan kült oyun

Esprili çizimler ve kartlar

Yüksek sosyal etkileşim

 

Kutu İçeriği

40 adet Takdim kartı

40 adet Gelişme kartı

40 adet Sonuç kartı

8 adet Karakter kartı

8 adet Çılgın Büyü kartı

25 adet Hazine kartı

25 adet Ölü Büyücü kartı

7 adet Son Büyücü pulu

6 adet Can Takip pulu

4 adet Zar

1 adet Kurukafa Dağı

 

Yaş: 18 Yaş ve üzeri

2 - 6 Kişilik

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız