Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Trio Skıppıty (Zıp Zıp) Ürün Açıklaması

 

Zıp Zıp Skippul oyununda bütün zıplama taşlarını karıştırın. Oyun panosundaki karelerden her birine rastgele birer zıplama taşı koyun. Panonun merkezindeki dört zıplama taşını alın. Bunlar oyunda kullanılmayacaktır. Oyun saat yönünde devam eder. Oyunun başında panonun ortasındaki dört kare boş bırakılır.Sıranız geldiğinde panodaki bir taşı kullanarak zıplayarak başka bir taş kazanmaya çalışın.

Taşlar kazanılana kadar herhangi bir oyuncuya ait değildir. Bu yüzden sıranız geldiğinde zıplama parçası için istediğiniz taşı kullanabilirsiniz. Bütün zıplamalar dikey ya da yatay yapılır. Zıplama taşı seçin ve üstünden zıpladığınız taşın bitişiğindeki boşluğa koyun. Zıplama taşınızı fırsat olduğunda birden fazla zıplama gerçekleştirmeniz mümkündür. Bir zıplama taşı ile daha çok zıplamak için, gerekli olduğunda birçok kez yön değiştirebilirsiniz.

Üstünden zıpladığınız taşı alabilirsiniz. Eğer istemiyorsanız birden çok zıplama yapmayabilirsiniz.Bir zıplama taşı kazandığınızda, aldığınızı söyledikten sonra taşı kendi oyun alanınızdaki rengine koyunuz. Zıp Zıp Skippull oyunu bir kaç şekilde oynanabilir.

En çok pul toplayan kazanır. Puanlama usulü: Sarı 1 Kırmızı 3 Mavi 5 Yeşil 7 Siyah 10 Seri kuralı: Her renkten birer adet toplandığında bir seri yapılmış olur. En çok seriyi yapan oyunu kazanır.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.