Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Star Wars F1119 Animatronic Baby Yoda Figür Ürün Açıklaması

 

Bebek Yoda”ya benzese de bu sevimli yaratığa “The Child” (Çocuk) deniliyor. Star Wars’un bu animatronik figürüyle şimdi de siz onun koruyucusu olacaksınız. The Child Animatronic Edition’ın tepesine dokunulduğunda 25’ten fazla ses ve hareket kombinasyonu aktive oluyor. Bunlara mutlu ve heyecanlı sesler, kıkırdamalar, anlaşılmaz bebek konuşmaları, Güç efekti sesleri de dahil. Figür kafasını yukarı aşağı, kulaklarını öne arkaya hareket ettiriyor; gözlerini açıp kapıyor. 4 yaş ve üstü erkek ve kız çocukları, gözlerini kapatan, kollarını kaldıran ve çok fazla enerji harcamışçasına iç çeken The Child ile Güç’ü kontrol ediyor gibi hissedebilecek.

 

İçindekiler: figür ve Mandalorian kolye.

 

Diziden Esinlenen Sesler: The Mandalorian dizisinden ilham alan mutluluk, heyecan, kıkırdama, mırıltı, yorgunluk ve uykulu ses efektlerini aktif hale getirmek için The Child Animatronic Edition’ın kafasına dokunun.

Otomatik Hareketler: Motorize hareketleri arasında kafasını aşağı yukarı, kulaklarını öne ve arkaya hareket ettirmek, gözlerini açıp kapamak ve çok daha fazlası var.

Güçü Etkinleştirme: The Child Animatronic Edition’ın kafası 3 kez okşandığında Güç modu aktive oluyor; animatronik figür kolunu kaldırıp gözlerini kapıyor ve sanki Gücü kullanıyormuş gibi ses çıkarıyor.

Güç Uykusu: Güç’ü kullanıyormuş gibi yapmak çok fazla enerji alır ve epey dinlenme gerektirir. The Child figürü yatırıldığında gözlerini kapıyor ve “Güç uykusu”na yatıyor.

Tasarımını Dısney Plus Dizisinden Alıyor: The Mandalorian dizisindeki hayranların sevdiği karakterden ilham alınarak tasarlanan Star Wars The Child Animatronic Edition, çıkarılabilen Mandalorian kolye ve kaliteli yumuşak kumaştan giysisiyle sunuluyor.

4 yaş ve üzeri içindir.

2 adet AAA alkalin ince kalem pille çalışır. Piller kutuya dahildir.

 

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir."

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

01.12.2020

En iyi fiyat garantisi

En uygun idefix herşeyin en uygununu satıyor. En uygun baby yoda burda suan

05.11.2020

İnanılmaz Fiyat

İdefix fiyatı yurtdışı fiyatlarından bile daha uygun. Ürünü almayı düşünenler için bu fiyat kaçmaz.

06.10.2020

Bebek Yoda

Şahsen çok fiyat araştırdım idefix te bu figür çok uygun ve idefix teslimatları müşteri hizmetleri diğer sitelere göre kaliteli gerçekten idefix te satışı olucak mi merak ediyorum bekliyorum.Ay sonu maaşı alinca hemen alacağım

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.