Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Spider Man Power Moves Spider Man E7328 Ürün Açıklaması

Genç bilim dehası Peter Parker, lisenin kaosunda yolunu bulmaya çalışmadığı zamanlarda mahallenizin dost canlısı kahramanı Spider - Man olarak New York’un caddelerinde ağ atarak ilerliyor ve suçla mücadele ediyor! Süper kahraman olmak için pelerinlerden ve süslü kıyafetlerden çok daha fazlası gerekiyor.

Süper kahraman olmak adaleti savunmakla ve ne zaman ekip olarak mücadele edeceğinizi bilmekle ilgili! Çocuklar, Avengers figürleri ve role - play oyuncaklarıyla Iron Man, Captain America, Spider - Man, Black Widow, Hulk, Black Panther, Thor gibi en sevdikleri süper kahramanların yanında yer aldıklarını hayal edebilecek! Avenger'lar Toplanın!

Nerf gücüyle desteklenen Power Moves serisiyle çocuklar, Spider - Man'in ünlü ağ fırlatma hareketini Nerf dartlarıyla canlandırabilecek. Spider - Man'den ilham alan ekipmanla kahramanın ağ atma hareketini yapıp dart fırlatabilecekler. Kutuya 3 Nerf dart da dahil.

 

Peter Parker, Spider - Man: Lise öğrencisi Peter Parker radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldığında insan üstü yetenekler kazanır ve bununla birlikte gelen büyük sorumluluk, hayatını sonsuza dek değiştirir.

İkonik Marvel Karakterinden Esinlenen Tasarım: Marvel Evreninin güçlü süper kahramanlarından esinlenen, Nerf gücüyle desteklenen Power Moves serisi ile çocuklar kendilerini birer süper kahraman gibi hissedecek.

Ağ Atma Saldırısı: Çocuklar, tıpkı Spider - Man gibi New York şehrini koruduklarını hayal edebilecek! Düğmeyi basılı tutun ve bir ağ atma hareketi yaparak NERF dartı atın.

Marvel Evreninden: Marvel’ın 80 yıllık görkemli tarihi; heyecan, aksiyon, macera ve Iron Man, Spider - Man, Captain America, Captain Marvel, Black Panther, Black Widow ve çok daha fazlasının yer aldığı renkli karakterleri bir araya getiriyor.

Koleksiyon Oyuncakları: Koleksiyon oluşturmak, arkadaşlarınızla değiş tokuş yapmak ve hediye etmek için Nerf Power Moves serisindeki diğer ürünlere de göz atın.

 

Kutu İçeriği: Power Moves ekipmanı, 3 NERF dartı ve kullanma kılavuzu.

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri içindir

 

Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Gözlere ya da yüze nişan almayın.

Yaralanmayı Önlemek İçin: Sadece orijinal NERF dartlarıyla kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dart ya da dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

Yedek dartlar ayrı satılır.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.