Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Sekiz ayrı renk ve sınırsız hayal gücüyle bu renklerin karışımından elde edilen sonsuz renk seçenekleriyle Silgi Yap;çift uçlu üç ayrı şekillendirici, üç kalem ve kolaylıkla çantada taşınabilme imkanı sunan şeffaf uygulama tepsisiyle bir harika…

Silgi Yap Seti ile NelerYapılır? : Silgi Yap ile neler yapılmaz ki… Silgi hamurları iyice yoğrulduktan sonra neler yapılacağını tamamen hayal gücü belirler. Ne kadar hayal gücü, o kadar etkileyici sonuçlar…

 

Nasıl Yapılır?

1. Yoğur & Şekil Ver: Öncerenkleri seçmeli ve hamurunu iyice yoğurmalısın. Kısacık bir sürede hamurun güzelbir kıvama gelir. İyice yoğurup yumuşattığın hamurunu şekillendirebilirsin.İhtiyacın olan tek şey biraz hayal gücü.

2. Birleştir: Ufak parçaları birleştirmen gerektiğinde hafifçe bastırarak birbirine yapışmalarını sağlayabilirsin. Çok küçük parçaları birleştirmek için şekillendiricileri kullanabilirsin. Şekillendiriciyi hafifçe yapıştırmak istediğin silgi hamuruna dokundurup dilediğin yere yapıştırabilirsin.

3. Pişir: Unutmayın! Silgilerinizi pişirmek içinsorumlu bir yetişkinin yardımını alın.

Fırını 120˚C dereceye kadar önceden ısıtın. Fırının doğru sıcaklığaulaşması için tam süre beklediğinizden emin olun. Kesinlikle mikrodalga kullanmayın!

Pişireceğiniz silginizi fırın kağıdı, yağlı kağıt veya alüminyum folyo serdiğiniz fırın tepsisine yerleştirin. Silginizi pişirdikten sonra fırın kağıdı, alüminyum folyoyu veya yağlı kağıdı gıda maddeleri için tekrar kullanmayın.

Silgilerinizi alüminyum folyo veya yağlı kağıt serili tepsiye dizerken silgilerin birbirine temas etmemesine dikkat edin.

Silgilerinizi fırında 10 dakika pişirin. Sıcaklık ve pişirme süresini aşmayın.

Silginizi kullanabilmek için en az 1saat fırın tepsisinde soğumasını bekleyin. Dokunmayın, dürtmeyin! Evet;dokunmamak zor zor ama soğutma işin en önemli sırrıdır!

 

Kutuda Neler Var?

Toplam 15 Parça! Hepsi Bu Kutuda!

8 farklı renkte silgi kili

Çift farklı uçlu, üç ayrı şekillendirici

3 adet kurşun kalem

Nasıl yapılır kitapçığı

Şeffaf uygulama tepsisi

Yaş: 8 Yaş ve Üzeri

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız