Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Play-Doh Disney Frozen Olaf'ın Kızağı Oyun Seti Ürün Açıklaması

Kardan Adam Olaf, eğlenceli kızağıyla maceraya hazır! Minikler, bu eğlenceli Play-Doh oyun setiyle kendi Disney Frozen maceralarını oluşturabilecek. Olaf'ın kafasına bastırarak ona Play-Doh oyun hamurundan komik saçlar yapabilecekler. Kalıpları eline takıp, kafasına bastırarak ellerini çırpmasını ve oyun hamurundan minik bir Sven ya da kar tanesi oluşturmasını sağlayabilecekler. Kızağın altındaki çıkarılabilir silindirle Play-Doh oyun hamurunun üzerine kar tanesi desenleri basabilecek, kızağın yan tarafındaki kalıpları kullanarak fenerler, ağaçlar ve kış manzarasını tamamlayacak şekiller ve karakterler oluşturabilecekler. Olaf'ı kızağına oturtup onu gezdirebilecekler. Oyun setine; standart 56 gramlık kutularda 5 renk Play-Doh oyun hamuru da dahil.

 

İçindekiler: oyuncak kızak ve kar tanesi dokulu çıkarılabilir silindir, 4 takılabilir kalıp, kullanım kılavuzu ve 5 kutu Play-Doh oyun hamuru.

 

Olaf'la Buz Maceraları Hayal Edin

Bu eğlenceli Disney Frozen oyuncağıyla minikler, Olaf ile birlikte eğlenceli maceralar yaşayacak.

Ellerini Çırpın Ve Saçlarını Uzatın

Play-Doh oyun hamurundan saçlarını uzatmak için kafasına bastırın. Kalıpları ellerine takın, kafasına bastırarak ellerini çırpmasını ve oyun hamuru ile minik bir Sven ya da kar tanesi oluşturmasını sağlayın.

Karlı Bir Manzara Oluşturun

Kızağın altındaki çıkarılabilir silindirle Play-Doh oyun hamurunun üzerine kar tanesi desenleri basın, kızağın yan tarafındaki kalıpları kullanarak fenerler, ağaçlar ve kış manzarasını tamamlayacak şekiller ve karakterler oluşturun.

Çocukların Güvenle Kullanabileceği 5 Play-Doh Rengi

Sete, her biri 56 gramlık kutuların içinde 5 renk Play-Doh oyun hamuru da dahil.

Frozen Hayranları İçin Eğlenceli Bir Oyun Seti

Disney Frozen filmini ve oyun hamurlarıyla yaratıcı oyunları seven çocuklar için bu Play-Doh seti harika bir hediye seçeneği.

 

Yaş: 3 yaş ve üzeri

Ebeveynin Dikkatine: Buğday içerir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.

Oyun hamuru yenmemelidir.

Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.

Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.