262,8 TL
Standart Teslimat : 03 Nisan - 06 Nisan
Bu üründe kargo bedava!

Play-Doh Dişçi Seti 37366 Ürün Açıklaması

 

Evdeki diş doktorları, hastanız sizi bekliyor! Diş doktoruna gitmek biraz ürkütücü olsa da çocuklar bu Play-Doh oyun setiyle kontrolü ele alıp diş doktoruymuş gibi yapabilecek ve çok eğlenecek! Hastanın Play-Doh dilini çıkartmasını sağlayın, ardından da Play-Doh dişlerini bir kerede eksiksiz olarak yapmak için oyuncak diş kalıbını kullanın. Elle çalıştırılan oyuncak dolgu aleti ve şırınga aletiyle dişleri delmeye ve doldurmaya başlayın. Diş çürüğü rengindeki oyun hamuru hastanın dişinde kir kalmış gibi görünmesini sağlayacak yeşil noktalar içeriyor. Altın ve gümüş renkli Play-Doh hamurlarıyla ise harika teller ve dolgular oluşturulabiliyor. Toplam 10 oyuncak dişçilik aleti ve 8 kutu Play-Doh oyun hamuruyla bu oyuncak dişçi seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir etkinlik veya hediye olacak!

 

İçindekiler

Hasta, dolgu aleti, tel silindiri, diş kalıbı, diş fırçası, şırınga aleti, ayna, sond, diş ipi, plastik cımbız ve 8 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 454 gr).

 

Diş Doktoruymuş Gibi Yapın Ve Hastalarınızı Gülümsetin: Hastanın ağzını açıp "aaa!" dedirtin! Çocuklar hastanın Play-Doh dilini dışarı çıkartabiliyor ve ardından diş kalıbını kullanarak bir kerede tüm Play-Doh dişlerini eksiksiz olarak yapabiliyor.

Play-Doh Dişi Delip Doldurun: Çürükleri delmek için elle çalıştırılan oyuncak döner dolgu aletini kullanın, ardından çürükleri tedavi etmek için şırınga aletinden Play-Doh oyun hamuru sıkın.

Metalik Renkte Play-Doh Telleri Ve Dolguları Ekleyin: Gümüş ve altın renkli Play-Doh oyun hamurlarını kullanarak silindirle oyuncak teller ve şırınga aletiyle harika dolgular oluşturabilirsiniz.

Diş Çürüğü Rengi De İçeren Toplam 8 Kutu: Doğru Renkler Olmadan Play-Doh Diş Doktoru Eğlenceniz Eksik Kalır! 56 Gramlık Kutularda Özel Diş Çürüğü, Metalik Gümüş Ve Altın Renklerin Yanı Sıra Beyaz, Kırmızı Ve Yeşil Renkler De Yer Alıyor.

Fırçalayıp Diş İpiyle Temizlemeyi Unutmayın: Bu oyuncak dişçi setine, Play-Doh diş macunu sıkan diş fırçası, diş ipi, ayna, sond ve plastik cımbız gibi toplam 10 adet oyuncak dişçilik aleti dâhil.

Ebeveynin Dikkatine: Buğday İçerir.

Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.

Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

Oyun hamuru yenmemelidir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.

Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.

Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

Pil: 2 kalem pil

Paket Ölçüsü: 7 x 28 x 22 cm

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.