0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
248,1 TL
309,9 TL %20
Standart Teslimat : 27 Ekim - 30 Ekim
Bu üründe kargo bedava!

Pj Masks 2'si 1 Arada Karargah Oyun Seti Ürün Açıklaması

Çocuklar, Pijamaskeliler 2'si 1 Arada Karargâh oyun setiyle çok eğlenecek. Disney Channel'da yayınlanan popüler çizgi diziden esinlenen bu Pijamaskeliler oyun seti, okul öncesi çocuklar için hem bir roket hem de çok katlı bir karargâh olabilen harika bir oyuncak. Çocuklar, set kapalıyken Pijamaskeliler uzay maceralarını canlandırabilecek; seti açtıklarında da araç fırlatma rampası ve dekoratif kumanda merkeziyle aksiyon dolu maceraları hayal edebilecek. Oyun setinde bir Kedi Çocuk aksiyon figürü ve Kedi-Araba aracı var. Bunlar kapalı roketin içinde kolayca saklanabiliyor.

 

Bu dönüştürülebilir Pijamaskeliler karargâhı; Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele'nin yer aldığı süper kahraman maceralarından hoşlanan 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye. Diğer Pijamaskeliler arabaları ve aksiyon figürlerini de (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) keşfedin.

 

İçindekiler: oyun seti ve monte edilmemiş taşıma sapı, figür, araç.

 

2'si 1 Arada Eğlence: Dönüştürülebilir Pijamaskeliler 2'si 1 Arada Karargâh oyun seti, roketten çok katlı Pijamaskeliler karargâhına çevrilebiliyor. Karargâhta dekoratif kumanda merkezi ve araç fırlatma rampası var.

 

Aksiyon Dolu Oyunlar: Okul öncesi çocuklar, karargâh modundayken dekoratif kumanda merkeziyle bir sonraki görevlerini hayal edebilecek, Kedi Çocuk'un arabasını bir kolun yardımıyla fırlatarak görev planlarını uygulayabilecek.

 

Roket Modu: Oyun seti kapatıldığında aynı dizideki gibi Pijamaskeliler roketine dönüşüyor. Bu Pijamaskeliler oyuncağı, 3 yaş ve üzeri çocukları havalara uçuracak.

 

Kedi Çocuk Arabası Ve Aksiyon Figürü: Kedi Çocuk figürü, Kedi-Araba aracının içine oturabiliyor. Diğer Pijamaskeliler arabalarını ve aksiyon figürlerini de (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır) keşfedin.

 

Kapatıp Taşıma Rahatlığı: Oyun bittiğinde minikler, sete dahil tüm parçaları 2'si 1 Arada Karargâh oyun setinin içine yerleştirebilir ve her yere yanlarında götürebilir.

 

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri içindir.

Uyarı: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.