Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

AR.Drone ve AR.Drone 2.0 Arasındaki En Önemli Farklar

HD Kamera: 720p HD ön kamera sayesinde yüksek kaliteli resim ve video kaydetme imkanı sağlar. Kaydedilen resim ve videolar yeni ve kullanımı kolay AR.FreeFlight 2.0 uygulaması sayesinde sosyal paylaşım sitelerine anında aktarılabilir.
Daha Dayanıklı Gövde: 1. Jenerasyon AR.Droneun zayıf noktaları tespit edilerek AR.Drone 2.0ın gövdesi kuvvetlendirildi. Ön HD kamera kuvvetlendirilmiş kapalı mekan kabini ve orta çapraz sayesinde tam koruma altında.
Suya Karşı Dayanıklı: AR.Drone 2.0ın tabanındaki elektronik parçalar su geçirmez film ile kaplıdır. Bu sayede AR.Drone 2.0 suya inebilir. AR.Drone 2.0ı karda veya çiğli bir sabahta hiçbir problem yaşamadan uçurabilirsiniz.
Takla: AR.Drone 2.0a özgü bu sıra dışı hareket parmağınızın basit bir dokunuşuyla artık mümkün!
Kusursuz Denge: 1. Jenerasyon AR.Droneda 6 metre ile sınırlı otomatik stabilizasyon özelliği AR.Drone 2.0 ile tarihe karışıyor. Otomatik stabilizasyon artık her yükseklikte aktif.
Tam Kontrol Pilot Modu: Parrot patentli, AR.Drone 2.0a özgü bu özellik uçan cihazlar alanında çığır açacak nitelikte. Bu özel pilotluk modu sayesinde kullanıcı, AR.Droneun duruş yönüne aldırmadan telefonunu hangi yöne yatırırsa AR.Droneu o yöne doğru hareket ettirebilecek.
USB Girişi: AR.Drone 2.0a özel USB girişi sayesinde USB belleğe video kaydı yapmakta mümkün.


Yasal Uyarı


• Yurtiçinde bir satıcıdan azami kalkış ağırlığı 500gr ve üzeri bir İHA satın aldıysanız, İHA’nızı fatura tarihinden sonraki üç gün içerisinde İHA Kayıt Sistemine kaydetmeniz kanuni zorunluluktur.
• Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için satıcınızın, size yapmış olduğu satış işlemini İHA Kayıt Sistemine kaydetmiş olması gerekmektedir. Bu işlem satışın gerçekleştiği gün yapılmalıdır.
• Arama kutusunun altında satın aldığınız İHA’yı görmüyorsanız, lütfen satıcınızla temasa geçiniz.
• Kaydettiğiniz İHA’yı uçurmak istiyorsanız, “İHA’mı Kullanmak İstiyorum” seçeneğini aktif hale getirmeli ve dört adımı tamamlamalısınız. 
• Yasal yükümlülüklerinizi öğrenmek için ilgili mevzuatın 144 üncü maddesine bakınız:2920 sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız