0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
166,16 TL
174,9 TL %5
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 06 Haziran
Standart Teslimat : 08 - 12 Haziran
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Ürün Açıklaması

Olamaz... Tamirci lavabonun altındaki tıkanıklığı gidermeye çalışırken ona şaka yapılıyor! Tamircinin pantolonu düşebilir ve bu yüzden herkes su içinde kalabilir!

Plumber Pants oyununda oyuncular sırayla alet kutusundan bir alet alıyor ve onları tamircinin kemerine takıyor. Aman dikkat! Sıra sizdeyken pantolonu düşerse su sıçrar ve oyun dışı kalırsınız. Kazanmak için tamircinin pantolonunu düşürmeyen tek oyuncu siz olun!

 

İçindekiler: Plumber Pants oyun ünitesi, 2 yan panel, üst panel, plastik musluk parçası, 10 adet plastik alet, alet kutusu ve oyun kılavuzu.

 

Tamirciye Şaka Yapın

4 yaş ve üzeri çocuklar için okul öncesi bir oyun olan Plumber Pants, herkesin eğlenebileceği, sürprizler içeren kolay ve eğlenceli bir oyun.

Pantolonunu Düşürme

Çocuklar aletleri sırayla tamircinin kemerine takar. Sıra sizdeyken pantolonu düşerse su sıçrar ve oyun dışı kalırsınız.

Herkes Islanacak!

Çocuklar, tamircinin pantolonunu düşürerek suyu her tarafa fışkırtacak oyuncuyu görmek için merakla bekliyor.

Kazanan

Tamircinin pantolonunu düşürmeyip ve arkadaşlarını suyla ıslatmayıp sona kalan oyuncu Plumber Pants oyununu kazanır.

 

Yaş: 4 yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 2 veya daha fazla oyuncuyla oynanır.

 

Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.

Uyarı: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Dikkat: Yaralanmayı Önlemek için: Sadece temiz musluk suyu kullanın. Kullanımdan sonra her yerini kurulayın. Kullanım ve bakım talimatları için kılavuzu okuyun.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız