Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf E7921 Ultra Two Hobi Oyuncak Ürün Açıklaması

 

Nerf Ultra serisi ile Nerf ustaları sahada oyunun kurallarını değiştirecek! Nerf Ultra dart tabancaları daha uzun atış mesafesi, daha isabetli atışlar ve daha hızlı fırlatma için özel bir tasarıma ve performansa sahip. Sadece Nerf Ultra serisiyle uyumlu Nerf Ultra dartları, Aerofin teknolojisi ve hafif Nerf Ultra süngeri ile yeni bir çığır açıyor. Nerf Ultra dartların uç kısmı da yenilikçi bir tasarıma sahip.

Nerf Ultra dart tabancaları ve dartlarıyla oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın! Nerf Ultra dart tabancaları sadece Nerf Ultra dartlarla uyumludur.

 

Tam otomatik Nerf Ultra Two, hızlı tekrar doldurma özelliği sunuyor. Altı dart alan şarjörü arkadan açılabiliyor, böylece içinde ne kadar dart kaldığı görülebiliyor. Motora güç vermek için seri atış butonunu basılı tutun ve dartları seri bir şekilde tek tek fırlatmak için tetiğe basın.

Sadece Nerf Ultra serisiyle uyumlu olan 6 Nerf Ultra dart kutuya dahildir.

Ultra Two’nun atış mesafesi 36 metredir. Mesafe ölçümü kontrollü testlere dayanmaktadır. Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir).

 

İşte Nerf Gücü: Daha uzun atış mesafesi, daha isabetli atışlar ve daha hızlı fırlatma için özel bir tasarıma ve performansa sahip Nerf Ultra serisiyle Nerf oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın!

 

Nerf Ultra Dartları Şu Ana Kadar Üretilmiş En Uzun Menzilli Nerf Dartlardır: Azami atış mesafesi 36 metre olan Nerf Ultra dartlarıyla kapışmaya yön verecek üstünlüğü elde edin. Mesafe ölçümü kontrollü testlere dayanmaktadır. Gerçek performans değişebilir.

 

Hızlı Tekrar Doldurma Özelliğiyle Tam Otomatik Nerf Ultra Two: Altı dart alan şarjörü arkadan açılabilir, böylece içinde ne kadar dart kaldığını görebilirsiniz. Sadece Nerf Ultra dartlarıyla uyumludur.

 

6 Nerf Ultra Dart Dahil: Yenilikçi tasarıma sahip dart ucu, Aerofin teknolojisi ve Nerf Ultra süngeriyle yeni bir çığır açan 8 Nerf Ultra dart kutuya dahildir. Nerf Ultra dartlar sadece Nerf Ultra serisiyle uyumludur.

 

Göz Yaralanmalarını Önlemek İçin: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin, gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar, güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

 

Kutu İçeriği: dart tabancası, 6 dart ve kullanma kılavuzu.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

6 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir)

 

Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.