Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf Ultra Speed F4929 Ürün Açıklaması

 

Tam otomatik Nerf Ultra Speed dart tabancası, saniyede 7 dart atışıyla en hızlı atış yapan Nerf Ultra dart tabancasıdır! Bu tam otomatik dart tabancası ile baş döndüren hızda kapışmalara hazır olun.

 

İki adet 12 dart kapasiteli şarjör kutuya dahildir. Birinci şarjörden peş peşe bir düzine dart atın ve sonra bir düzine dart daha atmak için ikinci şarjörü yükleyin. Kutuya 24 adet en isabetli Nerf Ultra dartları olan Nerf AccuStrike Ultra sünger dart dahildir.

Parmaklarınızın ucundaki hız ve isabetle Nerf kapışmalarında liderliği ele alın. Sabit nişan alabilmeniz için tutma kollu kabza ve entegre bir taşıma sapı içerir. Şarjörü dart tabancasına takın, motoru çalıştırmak için seri atış butonunu basılı tutup tetiği çekerek tüm dartları atın.

Dart tabancası yalnızca Nerf Ultra dartlarıyla uyumludur. Şarjörler diğer Nerf Ultra dart tabancalarıyla uyumlu değildir.

Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). 6 adet 1,5 V C orta boy alkalin pille çalışır (piller kutuya dahil değildir).

 

İçindekiler: dart tabancası, 2 şarjör, 24 dart ve kullanma kılavuzu.

EN HIZLI ATIŞ YAPAN NERF ULTRA DART TABANCASI: Nerf Ultra Speed, tam otomatik dart fırlatma özelliğiyle saniyede 7 dart atar. 6 adet 1,5 V C orta boy alkalin pille çalışır (piller kutuya dahil değildir).

ŞARJÖRDEN BESLENEN ATIŞ GÜCÜ: Şarjörlü dart atışı ile dartları hızla atın. 2 adet 12 dartlık şarjör kutuya dahildir. Şarjörler diğer Nerf Ultra dart tabancaları ile uyumlu değildir. Dart tabancası diğer Nerf Ultra şarjörlerle uyumlu değildir.

EN İSABETLİ NERF ULTRA DARTLARI: 24 adet en isabetli Nerf Ultra dartları olan Nerf AccuStrike Ultra dart dahildir. Nerf Ultra Speed yalnızca Nerf Ultra dartlarıyla uyumludur.

GÜCÜ VERİN VE DART ATMAYA BAŞLAYIN: Şarjörü dart tabancasına takın, motoru çalıştırmak için seri atış butonunu basılı tutup tetiği çekerek tüm dartları art arda hızla fırlatın.

TUTMA KOLLU KABZA VE TAŞIMA SAPI: Yüksek hızlı dart tabancanızı tutma kollu kabza ile dengede tutun. Entegre taşıma sapını kullanarak tabancanızı Nerf kapışmalarına kolayca taşıyın.

Dolu bir şarjör ve yeni pillerle en yüksek atış hızı. Şarjör boşaldıkça ve piller zayıfladıkça atış hızı düşer.

Pil: 6 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir).

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.