Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf Dinosquad Tricera-Blast Dart Tabancası F0803 Ürün Açıklaması

 

Elit DinoSquad'ın bir üyesi olarak efsanevi dinozorlarla takım olun! En büyük dinozorların olağanüstü gücünü kullanın ve harika maceralara birlikte atılın!

Nerf DinoSquad Tricera-Blast ile üçlü dart aksiyonuna hazır olun! Triceratops dinozorunun görünümünü andıran muhteşem bir tasarıma sahip Tricera-Blast dart tabancasına dart yüklemek çok eğlenceli. Dinozorun ön boynuzuna basıldığında namlunun ön kısmı aşağı doğru açılıyor ve içindeki dart haznesi ortaya çıkıyor. Tricera-Blast'a 3 dart doldurun ve namluyu kapatın. Dart tabancasını atışa hazırlamak için horozu aşağı çekin, sonra da tetiğe basarak hedefinize 1 dart atın. Dipçikteki 12 dartlık saklama haznesiyle yedek atış gücünüzü yanınızda taşıyın. Performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmış 12 orijinal Nerf Elite dart da kutuya dahil.

Gözlük takılması önerilir (kutuya dâhil değildir). Pil gerekmez.

İçindekiler: dart tabancası, 12 dart ve kullanma kılavuzu.

NERF DINOSQUAD TRICERA-BLAST DART TABANCASI: Triceratops dinozorunun görünümünü andıran, muhteşem dinozor tasarımına sahip bu dart tabancasıyla üçlü dart aksiyonuna atılın!

AÇARAK DOLDURMA: Kolay dart doldurma için namlunun ön kısmı aşağı doğru açılıyor. Bunun için ön boynuza basın, hazneye 3 dart doldurun, namluyu kapatın, atışa hazırlayın ve atış yapın (pil gerekmez).

HOROZU ÇEKEREK ATIŞ YAPMA HAREKETİ: Dart tabancasını atışa hazırlamak için horozu çekin ve sonra tetiğe basarak 1 dart atın.

12 NERF DART VE DART SAKLAMA HAZNESİ: 12 orijinal Nerf Elite dart kutuya dahildir. Dart tabancası, tekrar doldurmalarda kolayca ulaşılabilecek bir yerde olması için 12 dartlık saklama alanına sahiptir.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.