118,75 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Nerf E7064 Fortnite Mega 10'lu Yedek Paket Ürün Açıklaması

 

Özel Fortnite renklerinin kullanıldığı 10 orijinal Nerf MEGA dart içeren bu yedek dart paketiyle Fortnite kapışmalarına ara vermeyin. Fortnite kapışmalarınızı, Nerf Fortnite dart tabancalarıyla gerçek hayatta canlandırın. Nerf'ünüzü hızla doldurup atış yapmaya devam edebilmeniz için bu yedek dart paketiyle yüksek atış gücüne ulaşın! Orijinal Nerf dartları, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır; hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir. Nerf MEGA dartlar, tüm Nerf Fortnite MEGA dart tabancalarıyla ve MEGA dartları kullanan Nerf'lerle uyumludur. Her bir dart tabancası ayrı satılır.

 

İçindekiler: 10 dart.

 

NERF FORTNITE MEGA DART TABANCALARI İÇİN 10’LU YEDEK DART PAKETİ - Pakete, özel Fortnite renklerinin kullanıldığı 10 adet orijinal Nerf MEGA dart dahildir.

ORİJİNAL NERF DARTLARI - Orijinal Nerf dartları, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır.

NERF FORTNITE MEGA DART TABANCALARIYLA UYUMLU - Bu dartlar, tüm Nerf Fortnite MEGA dart tabancalarının yanı sıra Nerf MEGA ve Nerf AccuStrike MEGA dart tabancalarıyla da uyumludur.

8 yaş ve üzeri içindir.

DİKKAT: Gözlere ya da yüze nişan almayın. YARALANMALARI ÖNLEMEK İÇİN: Dartlar üzerinde değişiklik yapmayın.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.