Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-32 F2553 Ürün Açıklaması

 

Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-32 ile aksiyon dolu kapışmalara katılın! Dart tabancasının 16'sı öne ve 16'sı arkaya bakan 32 namlusu var. 16 ön namludan atış yaptıktan sonra 16 arka namluyu öne çevirip dart atmaya devam edin. Rakiplerinizin dartınız kalmadığını sandığı anda 16 dolu namluyla onları şaşkına çevirebilirsiniz! Sırt sırta duran namlular bağlantılı olduklarından kol çekilerek hızlı ve kolay bir biçimde döndürülebilirler. Aynı anda 1 veya 2 dart atın. Tetiğe yarım basarak 1 veya tam basarak 2 dart atabilirsiniz. Dart tabancası, kurma kolu ileri itilip geri çekilerek atışa hazırlanır. Her namlusunda 1 dart taşıyabilen dart tabancasının 32 dart kapasitesi var. 32 adet orijinal Nerf Elite 2.0 sünger dart kutuya dahil.

Gözlük takılması önerilir (kutuya dâhil değildir). Elle çalıştırılır (pil gerektirmez).

İçindekiler: dart tabancası, namlular, 32 dart ve kullanım kılavuzu.

 

Aksiyon Dolu Kapışmalar: Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-32 dart tabancasının 16'sı öne ve 16'sı arkaya bakan 32 namlusu var. 16 ön namludan atış yaptıktan sonra arka namluları öne çevirip atış yapmaya devam edin.

32 Dartlık Kapasite Ve 16 Nerf Dart: Her biri 1 dart alan namlular toplam 32 dartlık kapasite sağlıyor. Dart tabancası tüm namluları doldurabilmeniz için 32 adet orijinal Nerf Elite dartla sunuluyor.

Kolu Çekip Namluları Çevirin: Öne bakan namlulardan art arda 16 dart attıktan sonra kolu çekip arka namluları öne doğru çevirin ve 16 dart daha atarak rakiplerinizi şaşırtın.

Aynı Anda 1 Veya 2 Dart Atın: Kurma kolu ileri itilip geri çekilerek atışa hazırlanan bu dart tabancasıyla tetiğe yarım basarak 1 veya tam basarak 2 dart atın.

Monte edilmesi gerekir.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.