Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Nerf Elite 2.0 Volt SD 1 Oyuncak Dart Tabancası Ürün Açıklaması

 

Nerf Elite 2.0 dart tabancaları ile oyun stratejinizi geliştirin, kapışmalarda avantaj ve esneklik sizde olsun! Bu dart tabancaları her türlü görev ve kapışma için modifiye edilebiliyor; Nerf ustalarına taktik üstünlük sağlıyor.

Nerf Elite 2.0 Volt SD - 1, üzerindeki 2 taktik aksesuar rayıyla her görev veya kapışma için modifiye edilebiliyor. Az ışıklı ortamlarda bile hedef alma becerinizi artırmak için lazer görüş ışığını açın.

Atış mesafesi 27 metre olan bu tek atışlı dart tabancasının dart saklama yeri 2 dart alıyor. Pakete orijinal 6 Nerf dart dahil.

Gözlük takılması önerilir. Pille çalışır. Gözlük, piller ve ek aksesuarlar kutuya dahil değildir.

 

Geliştirilmeye Hazır Dart Tabancası: Aksesuarların (kutuya dahil değildir) takılabileceği 2 taktik aksesuar rayı sayesinde dart tabancasını her kapışma veya görev için özel hâle getirin.

 

6 Nerf Dartı Ve Dart Saklama Haznesi İçerir: Dartları tek tek atan Nerf Elite 2.0 Volt SD - 1'in paketine 6 orijinal Nerf dart dahildir. Dart tabancasının üzerinde 2 dart saklanabilir.

 

Lazer Görüş Işığıyla Hedef Alma: Az ışıklı ortamlarda bile isabetli hedef almak için lazer görüş ışığını kullanın. En fazla 4,5 metre uzaklıktaki hedeflerde işe yarar. Pille çalışır (kutuya dahil değildir).

 

Atış Mesafesi 27 Metre: 27 metre atış mesafeli bu dart tabancasıyla mesafeleri alt üst edin.

 

Göz Yaralanmalarını Önlemek İçin: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

 

Kutu İçeriği: Dart tabancası, 6 dart ve kullanım kılavuzu.

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

2 adet 1,5 V AAA alkalin ince kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir).

 

Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.