Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf F2678 Fortnite 6 SH Dart Blaster Oyuncak Ürün Açıklaması

 

Nerf Fortnite 6-SH dart tabancası, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı ve oyundaki Camo Pulse kaplamasına sahip! Nerf Fortnite 6-SH'yi atışa hazırlamak için horozu aşağı doğru çekin ve sonra tetiğe basarak rakiplerinize bir dart atın. Bu Nerf Fortnite dart tabancası, 6 dartlık silindir şarjörü dolduracak 6 adet Nerf Elite dartla birlikte sunuluyor. Orijinal Nerf dartları, uzun mesafeler için tasarlanmış, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır; hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir.

Elle çalıştırılır ve pil gerektirmez. Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir).

 

İçindekiler: dart tabancası, namlu, 6 dart ve kullanım kılavuzu.

 

Fortnıte Oyunundan İlham Alınarak Tasarlandı: Bu Nerf Fortnite 6-SH dart tabancası, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı ve oyundaki Camo Pulse kaplamasına sahip.

Horozu Çekerek Dart Sürme: Dart tabancasını atışa hazırlamak için horozu aşağı doğru çekin ve sonra tetiğe basarak dartı atın.

6 Dartlık Döner Şarjör Ve 6 Nerf Dart: 6 dartlık döner silindir şarjöre sahip dart tabancası, her seferinde 1 dart atıyor. Kutuya, 6 adet orijinal Nerf Elite sünger dart dahil.

 

8 yaş ve üzeri içindir.

Monte edilmesi gerekir.

 

GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:

UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir."

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.