Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf SGF0318 Fortnite Pump Oyuncak Ürün Açıklaması

 

Nerf Fortnite Pump SG ile gerçek hayatta Fortnite oynayın! Nerf Fortnite Pump SG, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı. Nerf’ü kurup atış yapmak için pompa kolunu geri çekerek dart tabancasının yan tarafındaki haznenin kapağını açın, hazneye 1 dart yükleyin, pompa kolunu ileri itip kapağı kapatarak dart tabancasını atışa hazırlayın ve tetiğe basarak büyük Nerf Mega dartı fırlatın.

Kutuya 4 Nerf Mega dart dahildir. Orijinal Nerf dartları, uzun mesafeler için tasarlanmış, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır. Gücünü sizden alır, pile gerek yoktur.

 

İçindekiler: dart tabancası ve 4 dart

 

Fortnıte Oyunundan İlham Alınarak Tasarlandı - Bu Nerf Fortnite Pump SG dart tabancası, popüler Fortnite video oyununda kullanılan ekipmandan ilham alınarak tasarlandı.

Pompa Hareketiyle Mega Dartı Fırlatın - Pompa hareketiyle büyük Nerf Mega dartı fırlatın. Kutuya, 4 orijinal Nerf Mega dart dahildir.

Haznesine Dart Yüklenen Dart Tabancası – Dart tabancasının yan tarafındaki haznenin kapağını açarak içine 1 dart yerleştirin. Yükleyin, atış yapın ve tekrar yükleyin.

Orijinal Nerf Mega Dartlar: Orijinal Nerf Mega dartlar, uzun mesafeler için tasarlanmış, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır.

 

8 yaş ve üzeri içindir.

 

GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:

UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin, gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar, güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir."

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.