Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Nerf E9959 Elite Warden Oyuncak Ürün Açıklaması

 

Nerf Elite 2.0 dart tabancaları ile oyun stratejinizi geliştirin, kapışmalarda avantaj ve esneklik sizde olsun! Bu dart tabancaları her türlü görev ve kapışma için modifiye edilebiliyor; Nerf ustalarına taktik üstünlük sağlıyor.

Nerf Elite 2.0 Warden DB-8, tek seferde 2 dart atarak hedeflerinizi iki kat atış gücüyle vurmanızı sağlar. Tekrar doldurmadan önce bir dizi dart atabilmeniz için 8 dartlık bir kapasiteye sahiptir. Dart tabancasını her görev veya kapışma için özel hâle getirmek isterseniz taktik aksesuar rayından yararlanın. Pompalı seri atışı kullanarak hızla 8 dartı da atın! 16 orijinal Nerf dart kutuya dahildir. Bunların 8’i dart tabancasını doldurmak, diğer 8’i ise tekrar doldurmak için kullanılır. Atış mesafesi 26 metredir.

Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Pile gerek yoktur.

 

İçindekiler: dart tabancası ve 16 dart.

 

Geliştirilmeye Hazır Dart Tabancası: Nerf aksesuarlarının (kutuya dahil değildir) takılabileceği taktik aksesuar rayından yararlanarak dart tabancasını her kapışma veya görev için özel hâle getirin.

16 Nerf Dartı Dahil: 16 orijinal Nerf dartıyla sunulur. Bunların 8’i dart tabancasını tamamen doldurmak, diğer 8’i ise tekrar doldurup kapışmaya dönmek için kullanılır.

Tek Seferde 2 Dart Atar: Bu pompalı dart tabancasıyla tek seferde 2 dart atın veya seri atış özelliğiyle 8 dartı hızla fırlatın! Dart sürmek için sürgüyü geri ve ileri doğru itin. Pile gerek yoktur.

Atış Mesafesi 26 Metre: 26 metre atış mesafeli bu dart tabancasıyla mesafeleri alt üst edin.

 

8 yaş ve üzeri içindir.

 

GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:

UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.