Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

MATİBOOM İLE ÇARPIMI HESAPLA, EĞLENCEYİ KATLA

 

X Kuşağı için Kerat Cetveli, Y Kuşağı için Çarpım Tablosu, Z Kuşağı için MatiBoom!

 

X Kuşağı için Kerat Cetveli, Y Kuşağı için Çarpım Tablosu ezberlemek zorlu bir sınavdı. Z Kuşağı için ise yepyeni bir eğlenerek öğrenme yolu sunan MatiBoom, çarpım tablosunu eğlenceli bir aile oyunu haline getirdi.

 

Toplam 200 oyun kartından oluşan Matiboom’un amacı; oyuncuların ellerindeki kartlarda yer alan çarpım tablosu işlemlerini ve sonuçlarını üst üste atıp eşleştirerek en çok kartı kazanmaları…

 

Aynı işlemlerin sonuçlarını ya da aynı sonucu veren işlemleri üst üste atan oyuncular yerdeki kartları almaya hak kazanıyor.

 

Yerde tek kart varsa o kartı kazanan oyuncu BOOM! yapıyor.

 

MatiBoom, Meydan Okuma, Joker, Bil-Kazan ve Sağdaki Oyuncudan Kart Çek özel kartları ile çok daha eğlenceli hale geliyor ve çarpım tablosu öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

 

Mati oyunları, “ders" ve "mecburiyet” olarak öğretilen temel matematik bilgilerinin eğlenceli birer “aile oyunu” haline getirilmesi ihtimalini sorgulayan 3 anne tarafından hayata geçirildi. “Ders çalış çocuğum!” demek yerine “Eğlenceyi Mati’leyen” keyifli aileler olmayı hayal eden 3 anne…

 

Mati kurucularının “Oyunu tasarladıktan sonra çocuklarımızla, etrafımızdaki tüm çocuklarla ve büyüklerle bol bol oynadık. Birlikte çok eğlendik.

 

Hafızasını korumak ve vakit geçirmek için her gün bulmaca çözen büyükanne ve dedelere bile yeni, eğlenceli ve en önemlisi torunlarıyla paylaşabilecekleri bir uğraş çıktı.” sözleriyle anlattıkları Matiboom, 6 yaş üstü çocuklar ve ailelerine matematik işlemleriyle keyifli vakit geçirmeyi vaad ediyor.

 

“Her şey oyunlarla çok daha zevkli çok daha kolay olabilir. Biraz farklı bir açıdan bakmak, biraz enerji katmak bir anda her şeyi güzelleştirebilir.”

 

Mati oyunları bu felsefeyle tasarlandı, yeni oyunlar tasarlanmaya devam ediyor.

 

Oyunla kalın, eğlenceyi Mati’leyin!

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%100
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.