Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Mabbels Şokopop Magazin 101 Quiz Kutu Oyunu Ürün Açıklaması

 

Kavga, polemik, basitlik, skandal...Hepsi bir kutuda bir araya geldi! Şokopop ekibi, siz ve kankeytolarınızın eğlenerek magazin bilgilerinizi yarıştırmanız için kolay, orta ve zor olmak üzere toplam 200 soru çıkardı. Size de oynamak ve sürpriz joker kartlarla uzmanlığınızı kanıtlamak kaldı. Şansınız bol olsun!

 

Kankeyto Modu:

Aynı takım içinden biri anlatıcı olacak şekilde, 2 kankeyto seçilir. Karıştırılan tüm kartlar, ortaya zorluk seviyesine bakılmaksızın koyulur ve 90 saniye başlatılır. Her turda, karıştırılan desteye 1 adet Joker Kart eklenir. Tek seferde bilinen her Joker Kart, toplam saniyeye 5 saniye ekler. Sınırsız pas ve yanlış cevap hakkının olduğu tur boyunca toplanan puanlar kankeytoların hanesine yazılır. Bakalım kankeytonuzla magazin DNA’nız ne kadar uyuşuyor? Sarı kartlar kolay, turuncu kartlar orta ve mort kartlar zor seviyeyi temsil etmektedir.

 

Not: Her kutunun içerisinde 100 adet soru kartı ve 200 adet soru bulunmaktadır.

Kutu Ebat: 19 x 13 x 4 cm.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.