Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lol Figür Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz S4 Ürün Açıklaması

Başarıyla tamamlanmayı bekleyen birbirinden gizli görevler L.O.L. Pets Seri 4 ile L.O.L. Sürpriz hayranlarıyla buluşuyor!

7 kat sürpriz içerisinde çözülmeyi bekleyen gizemli mi gizemli ipuçları var. İpuçlarını ortaya çıkarmanın en eğlenceli yolu ise sihirli lensi kullanmak. Her bir koleksiyoncu broşürünün arkasında kız çocuklarıyla buluşmayı bekleyen gizli bir görev var. Bu görevleri tamamlamak için yapılması gereken şeyler çok ama çok heyecan verici. İlk katmanda yer alan ipucu etiketini gizli görev sayfasındaki ilk boşluğa yerleştirerek sevenleriyle buluşmayı bekleyen Pets figürüyle ilgili ilk ipucu elde ediliyor. Üstelik, figüre ulaşmak için açılan katmanların her birinin fermuarlı kısımdan açılan ambalajları üzerinde gizli ipuçları mevcut.

Bu ipuçlarına sihirli lens ile bakmak ve sembollerin yanındaki harfleri gizli görev sayfasına yazmak görevi çözmeye çalışmanın heyecanını katlanarak arttırıyor. Her bir L.O.L. Pets içerisinde 1 ipucu etiketi, 1 şişe, 1 sihirli lens, 1 kinetik kum ve küreği, 2 aksesuar, 1 sürpriz L.O.L. Pets figürü, 1 Koleksiyoncu Rehberi ve hemen arkasında 1 gizli görev sayfası bulunuyor. Üstelik çeşitli renklerle gelen kinetik kum beyaz olduğunda, mor ışık ya da güneş ışığına tutulduğunda renk değiştiriyor, ışıktan uzaklaştırıldıktan birkaç saniye sonra da eski haline dönüyor.

Şanslı L.O.L. Sürpriz hayranlarını bekleyen balon solüsyonunu Pets figürlerine içirmek ve ağızlarından çıkan balonlarla oynamanın keyfi paha biçilemez. Midilliler, baykuşlar, kirpiler, kokarcalar, fareler, sıcak su ile renk değiştiren kargalar çocuklarla tanışmak ve onların en sevdiği hayvan dostları olmak için sabırsızlanıyor. Pets figürlerinin suyla beslendiğinde veya suya sokulduğunda ortaya çıkan sürpriz bir fonksiyonu var; ağlıyor, çiş yapıyor, ağzından su fışkırıyor veya sıcak ve soğuk suda renk değiştiriyor. Ya da balon solüsyonu sayesinde ağzından balonlar fışkırtıyor.

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.