Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Isabela'nın Sihirli Kapısı 2-2021 43201 Ürün Açıklaması

 

LEGO Disney Isabela'nın Sihirli Kapısı (43201) setinin içi sihirle dolu. Kilitli ve açılan bir 'kapı' ile kullanıma yönelik bir modelden oluşur, eğitim kitabı seti için çıkartma, ayrıntılıs PLUS yapımları ve dijital Talimat içerir. LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak çocuklar modelini yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir. Bu yönlendirmeli süreç, daha küçük model sevenler için bile uygundur… harika usta!

 

Heryer, Disney Encanto taraftarları, onun yere gidebilen bu projecağıyla bol bol yaratıcı eğlencesi. Bağımsız olarak oynanabilir ya da başka LEGO Disney setlerine (ayrı satılır) eklenebilir, oyunlara ilham verecek yetenekler ve yaratıcı yetenekler içerir.

 

Benzersiz Karakterler

Bu sihirli LEGO ǀ Disney setiyle çocuklar hemen Disney Isabela, Luisa ve Mirabel mikro bebek figürleri, ayrıntılı kuş ve kelebek figürleriyle oynamaya. Bu birinci sınıf öğrencileri çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Sihirli bir mikro aşındırmak için! Kız çocukları Isabela'nın odasının harikalarını keşfederken Disney Luisa ve Mirabel'e katılın. Yatağında dinlenin ya da dönen platformunda zamanında ve yetiştirdiği güzel çiçekler görün. Kuş ve kelebekler bahçede uçuşken çay keyfi yapmak, sonra çağrılmadan önce Isabela'nın makyaj malzemeleriyle eğlenin!

 

  • Bu benzersiz LEGO Disney Isabela' Sihirli Kapısı (43201) setiyle filmden hayatın en pek çok oyun seçeneği ile mümkün. Kilidi ve para kazanmaca eğlenceleri başlıyor!
  • Kilitli ortam ne var? Bu 114 parçalı sette çalışan kilit, anahtarlığa anahtarlı set olan ve bir 'kapı,' bir orta model, çıkartmak keşif ve hayali hikayeler oluşturmak için oyun başlatmalar bulunur.
  • Disney tipi Isabela, Luisa ve Mirabel, ayrıca kuş ve LEGO içeren bu set, tek figürna veya diğer setlerle (ayrı satılır) birlikte yaratıcı maceralar için tasarlanmıştır.
  • 5 yaş ve üzeri tüm Disney Encanto taraftarları, bu benzer hediyeyeyecek. 'Kapı', çalışan kilit ve dönen platform, oyunlara ilham verecek olan bir mikro dünya çıkartan diğer bir şey olacak.
  • Taşınabilir maceralar. 'Kapı açıkken 7 cm'lik, 22 cm'lik, 12 cm olan bu set, kolayca gezilebilir bir şekilde götürülebilir ve sergilenebilir görünür.

 

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 114

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.