158,8 TL
Standart Teslimat : 14 Temmuz - 17 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

LEGO Vidiyo Unicorn DJ BeatBox 43106 Ürün Açıklaması

 

LEGO VIDIYO Unicorn DJ BeatBox 43106 Yapım Seti Oyuncağı (84 Parça), Çocukları Kendi Müzik Videolarını Yönetmeye ve Oynamaya Teşvik Edin

 

Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO VIDIYO Unicorn DJ BeatBox (43106) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik mini figürünü tarayın ve unicorn DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

 

Taşınabilir Eğlence

Çocuklar LEGO parçalarını kullanarak BeatBox’ın stilini değiştirmeyi çok sevecek. Tek boynuzlu at, DJ kabini veya gökkuşağı bulut tasarımlarından birini seçebilir ya da kendi tasarımlarını yapabilirler. BeatBitleri ve mini figürü koyacak yeri olan BeatBox katlanabilir, bu nedenle taşımak için ideal bir oyuncaktır.

 

Müzik Deneyimleri Yaratın

LEGO VIDIYO setleri güvenli bir sosyal oyun deneyimi sunarak çocukların kendi müzik videolarının yönetmenleri, prodüktörleri ve yıldızları olmalarını sağlar. Müzikal karışımlar, eğlenceli karakterler, şarkılar, dans hareketleri ve inanılmaz efektlerle dolu videolar yaparken yaratıcılıkların nasıl geliştiğini görün.

 

LEGO VIDIYO Unicorn DJ BeatBox (43106) setiyle kendi müzik videolarını yönet, prodüksiyonunu yap ve videoda rol al. Uygulamayı kullanarak, internette paylaşabileceğin muhteşem bir K-pop esintili müzik videosunda unicorn DJ’i canlandır. Dans pistine bulutları ve gökkuşağı şelaleleri olan bir LEGO kalesi gibi eğlenceli özel efektler ekle. Turneye çıkmaya hazır mısın? Harika! BeatBox’ını da katlayıp yanında götürebilirsin.

 

Ekran zamanını yaratıcı zamana dönüştürün;Çocuklarınız, müzikal karakterler ve havalı efektler içeren müzik kliplerini yönetirken, prodüksiyonunu yaparken ve rol alırken müzik sevgilerini paylaşın.;Başlamak çok kolay;Müzik seçmek için VIDIYO uygulamasını indirin, minifigürü ve BeatBitleri tarayın, sonra Unicorn DJ’i kişiselleştirin ve performans sergileyin.;Müzik kliplerini güvenle paylaşın;Profil resimleri ve uygulamanın ürettiği kullanıcı adları, anonimlik sağlar.;İnternette kafanız rahat olsun;Tüm video yüklemeleri ve yorumlar, moderatörden geçer.;Ebeveyn panosu;Anne babalar, çocuklarının neye erişebileceğini kontrol eder.;Keşfedilecek bir sürü detay;BeatBox, 14 rastgele BeatBit ve 2 özel BeatBit içerir.;Harika içeriklerin kilidini açın;Her BeatBit, tarandığında heyecan verici efektlerin kilidini açar.;BeatBitlerle videoları kişiselleştirin;Toplanabilecek 90 BeatBit’i keşfedin.;Grubu genişletin;Toplanabilecek 12 Bandmate, 6 BeatBox ve 90’dan fazla BeatBit ile LEGO VIDIYO evreninde keşfedecek çok şey var.

 

• LEGO VIDIYO Unicorn DJ BeatBox (4316) ile çocukların kendi müzik videolarını yönetmelerini ve videoda oynamalarını izleyin. Unicorn DJ minifigürü, plak aksesuarı, 14 rastgele BeatBit ve 2 özel BeatBit dâhildir.

• Minifigürü ve özel efekt Beatbitlerini taramak için ücretsiz LEGO VIDIYO uygulamasını indirin. Çocuklar, kendi müzik videolarında karakterlerinin canlandığını görmeyi çok sevecek.

• Şarkılara sevimli bir sentezleyici pop sesi katan efekt gibi özel efektlere erişmek için BeatBitleri uygulamada tarayın.

• Bir ödülü hak eden 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için eğlenceli bir müzik deneyimi. Bu oyun seti ayrıca müzikli oyuncakları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven tüm çocuklar için harika bir hediyedir.

• BeatBox’ın yüksekliği 8 cm, uzunluğu 7 cm, genişliği 1 cm’dir.

• BeatBox katlanabilir, böylece çocuklar müzikal dünyalarını da gittikleri her yere taşıyabilir. BeatBox’ın içinde parçalarla yapılan tarama sahnesini, 16 BeatBiti ve plak aksesuarını saklayacak yer var.

• LEGO VIDIYO setleri, erkek ve kız çocukların yönetmen, prodüktör ve müzik yıldızına dönüşerek kendi müzik videolarını çekip paylaşmasına yardımcı olan yeni bir sosyal oyun deneyimi sunar.

• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.

• LEGO parçaları, yüksek global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 84

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.