0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
479,95 TL
599,9 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 17 Nisan - 22 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Lego Super Mario Master Adventre 71380 Ürün Açıklaması

Bu Yapım Setiyle LEGO Super Mario deneyimini geliştir ve benzersiz seviyeler oluştur! Kişiselleştirme Zaman Bloğu ve Kişiselleştirme Öğe Bloklarıyla LEGO Mario için (figür dahil değildir) ödüller seç. Yeni engeller inşa et ve Larry, Goomba, Bob - omb ve Koopa Paratroopa'yı oyuna kat. Özel Boru: 30 Saniyeyi ekle ve daha fazla altın kazanmak için seviyeni 30 saniyede bitirmeye çalış!

Küçük model yapıcıları, bu heyecan verici Usta Maceracı Yapım Setiyle (71380) LEGO Super Mario Maceraya Başlagıç Seti ve Ek Macera Setlerini benzersiz seviyelere dönüştürebilir. Zaman Bloğu ve 2 Öğe Bloğu tarafından sunulan ödülleri seçmek için bir Özelleştirme Makinesi içerir. Bu modüler yapım seti ayrıca kayan bir platform, LEGO Mario' da (figür dahil değildir) farklı tepkileri tetikleyen LEGO parçaları ve oyuncuların havalı yeni seviyeler geliştirmesine olanak tanıyan bir Özel Boru: 30 Saniye içerir.

Simgeleşmiş düşmanlar Bu LEGO Super Mario setine ayrıca oyun deneyimini geliştirmek için Larry, Goomba, Bob - omb ve Koopa Paratroopa oyuncak figürleri dahil’ dir. Yapıma yardımcı olan sezgisel görüntüleme araçları, yaratıcı yapım ve oyunlar için bir sürü tavsiye ve çok daha fazlasını içeren ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasına da göz atın. Rekabet eğlencesi Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, efsanevi bir Nintendo® karakterini gerçek dünyaya getirir ve grup yarışmaları ya da tek başına oynamak için harikadır.

İçindeki 4 ünlü Super Mario düşman karakterinin LEGO oyuncak figürleri (Larry ve Goomba, Bob - omb ve Koopa Paratroopa) ile oyun deneyimini zenginleştirir.

Oyuncuların kendi ödüllerini seçebilmesi için bir Kişiselleştirme Makinesi, Kişiselleştirme Zaman Bloğu ve 2 Kişiselleştirme Öğe Bloğu, ayrıca ekstra eğlenceli interaktif oyun seçenekleri için bir Özel Boru: 30 Saniye bulunur.

Model setinde kayan bir platform ile yeni seviyeler inşa etmek ve LEGO Mario' da (figür dahil değildir) farklı tepkileri tetiklemek için pek çok LEGO parçası bulunur.

366 parçalı bu LEGO yapım seti, 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocukların Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) eklemesi için eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

Koleksiyonluk LEGO  Super Mario oyuncak setleri, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve başkalarıyla ya da tek başına oynamak için sınırsız genişletme, yeniden yapma ve seviyeleri kişiselleştirme potansiyeli sunar.

LEGO yapım parçaları, her seferinde basit ve sağlam bir şekilde kenetlenmesini sağlamak için katı sektör standartlarına uygun üretilir.

LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ezilir, bükülür ısıtılır ve titizlikle analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 366

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.