Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Super Mario Big Urchin Plaj Arabası Ek Macera Seti 71400 Ürün Açıklaması

 

LEGO Super Mario Big Urchin Plaj Arabası Macera Seti 71400 - 7 Yaş ve Üzeri Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak Yapım Seti (536 Parça)

 

7 yaş ve üzeri için LEGO Super Mario Big Urchin Plaj Arabası Ek Macera Seti (71400) ile aksiyon dolu bir seviye oluşturun. Palmiye ağacını sallayarak Süper Yıldız Bloğunu düşürmeye ve Big Urchin’i devirmeye çalışırken LEGO Mario veya LEGO Luigi ’nin (figürler dâhil değildir) binmesi için Dolphin LEGO figürlü bir hız treni içerir. Köprünün üstünde zıplayarak Cheep Cheep’leri ‘sıçratın’ ve atlama tahtasından muhteşem dalışlar yaparak ve Yellow Yoshi oyuncak figürüyle eğlenceli etkileşimlere girerek daha fazla dijital madeni para toplayın. (Not: İnteraktif oyunlar için 71360 veya 71387 Başlangıç Seti gereklidir.)

 

Sosyal Eğlence

Bu oyuncak oyun seti, trend belirleyen çocuklar için birinci sınıf bir hediyedir ve tak başına ya da sosyal oyunlar için harikadır. LEGO Super Mario yardımcı uygulamasında yapım talimatlarını, yaratıcı ipuçlarını ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

Sınırsız Oyun

LEGO Super Mario Başlangıç Setleri, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların saatlerce heyecan verici madeni para toplama oyunları için kendi benzersiz seviyeleri genişletmesine, yeniden inşa etmesine ve oluşturmasına olanak tanır.

 

Çılgın bir plaj gezisine hazırlanın! Tahta köprüden koşarak geçin ama sıçrayan Cheep Cheep’lere dikkat edin! Atlama tahtasından dalış yapın ve bonus madeni para toplamak için muhteşem taklalar atın. Yellow Yoshi’ye selam verin, sonra Dolphin’in sırtına atlayın. Issız adanın etrafında sörf yapın, palmiye ağacını sallayarak Süper Yıldız Bloğunu düşürün ve Big Urchin’i devirin!

 

• Aksiyon dolu, inşa edilebilen plaj seviyesi – Tek başına ya da birlikte oyunlar için Big Urchin Plaj Arabası Ek Macera Seti (71400) ile LEGO Super Mario aksiyonunu plaja taşıyın.

• 5 LEGO Super Mario oyuncak figürü – Yellow Yoshi, Big Urchin, 2 Cheep Cheep ve LEGO Mario veya LEGO Luigi’nin (figürler dâhil değildir) binmesi için Dolphin.

• Yüksekten dalma, yunusa binme eğlencesi – Dalışlar yapmak için bir atlama tahtası, palmiye ağacını sallayıp Süper Yıldız Bloğunu düşürmek ve Big Urchin’i devirmek için hız treni.

• ‘Sıçrayan’ Cheep Cheep’li köprü – Cheep Cheep’leri ‘sıçratmak’ için köprüde yukarı aşağı zıplayın ve dijital madeni paraları toplamak için üzerlerine basın.

• 7 yaş ve üzeri için oyuncak yapım seti – Bu 536 parçalı seti, oyun için gerekli bir LEGO Super Mario Başlangıç Seti (71360 veya 71387) olan, trend belirleyen çocuklara yılbaşı hediyesi veya ödül olarak verebilirsiniz.

• Yeniden yapın ve birleştirin – Temel biçiminde yüksekliği 12 cm, genişliği 49 cm, derinliği 47 cm olan bu modül, diğer LEGO Super Mario oyun setleriyle birleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.

• Sınırsız maksimum yaratıcılık – Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncakları, Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya getirir, ekleme ve yeniden yapma yoluyla sınırsız yaratıcı engeller sunar.

• Kalite garantisi – 1958’den beri LEGO yapım parçaları, basit ve sağlam bir şekilde takılmalarını sağlamak için titiz kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

• Önce güvenlik – LEGO parçaları, katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için kapsamlı bir şekilde test edilir.

• Ek Macera seti, çok sayıda parçalarla yapılan plaj engeli içerir.

• Yellow Yoshi, Big Urchin, 2 Cheep Cheep ve bir Dolphin içerir.

• ‘Zıplayan’ Cheep Cheep’lerin olduğu bir köprü, atlama tahtası ve bir hız treni.

• 7 yaş ve üzeri trend belirleyen çocuklar için hediye oyuncak.

• Tekrar yapılabilir ve diğer LEGO Super Mario setleriyle uyumludur.

• Oynamak için bir LEGO Super Mario Başlangıç Seti (71360 veya 71387) gereklidir.

• LEGO Super Mario uygulaması talimatlar, yaratıcı fikirler ve daha fazlasını içerir.

 

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 536

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.