638,2 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
Bu üründe kargo bedava!

LEGO Super Mario Reznor Son Darbe Ek Macera Seti 71390 Ürün Açıklaması

 

LEGO Super Mario Reznor Son Darbe Ek Macera Seti 71390 - Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak Yapım Seti (862 Parça)

 

Bu Son Darbe Ek Macera Seti (71390) ile LEGO Super Mario’yu çocuklar için ekstra heyecanlı hale getirin. Bağlı stanttaki LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi’yi (figürler dâhil değildir) döndürünce dönen, parçalarla yapılan platformlar içerir. Skewer’ı kullanarak 2 Reznor figürünü dönen platformlardan düşürün ve Blue Toad’u yukarıdan kurtarın. Bu sette aynı zamanda tahterevalli gibi inip kalkan bir Grrrol, ? Bloğu ve hız engelleri için Özel Boru: Hız Koşusu bulunur. (Not: Oynamak için 71360 veya 71387 Başlangıç Seti gereklidir.)

 

Eğlenceli takım oyunu

Çocuklar tek başlarına ya da LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne sahip bir arkadaşlarıyla birlikte veya onlara karşı oynayabilir. Yapım talimatları, yaratıcı fikirler ve daha fazlası için ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasına göz atın.

 

Sınırsız eğlence

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve çocuklar için süper bir hediyedir. Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri, ayrıca Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

 

Bu eğlenceli Ek Macera Setini LEGO Super Mario Başlangıç Setine ekle! Altın kazanmak için tahterevalli gibi inip kalkan Grrrol’un iki ucuna atla. Dönen platformları döndür ve Skewer ile Reznorları devir. ? Bloğundan ödüller kazan ve Blue Toad’u kurtar. Bir arkadaşınla ve onun LEGO Luigi ya da LEGO Mario figürüyle takım oluştur veya özel Hız Koşusu Borusuyla en hızlı altın toplayan olmak için yarış!

 

• Çocuklar bu Reznor Son Darbe Ek Macera Seti’ni (71390) LEGO Super Mario evrenlerine eklediklerinde dönme, tahterevalli, Blue Toad’u kurtarma ve hız engellerine bayılacak.

• 2 Reznor, tahterevalli gibi inip kalkan bir Grrrol ve bir Blue Toad olmak üzere ünlü Super Mario karakterlerinin LEGO figürlerini içerir, ayrıca? Bloğu ve Özel Boru: Hız Koşusu, oyunculara ekstra ödül sunar.

• Bağlı stant üzerindeki LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi’yi (figürler dâhil değildir) çevirerek dönen, parçalarla yapılan platformlar ile düşmanları devirmek için bir Skewer içerir.

• Bu 862 parçalı oyuncak yapım seti, oyun için gerekli olan bir ile LEGO Super Mario Başlangıç Seti (71360 veya 71387) setine sahip 8 yaş ve üzeri çocuklar için ilham verici bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

• Tek başına oynamak için harikadır ya da takım çalışmasının bonus altın kazandırdığı 2 oyunculu sosyal oyunlar için Bluetooth ile bir arkadaşın LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne bağlanabilir (ekstra figürler dâhil değildir).

• Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 25 cm, genişliği 56 cm, derinliği 30 cm’dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO Super Mario setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.

• Ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında yapım talimatları, model yapımını ekstra eğlenceli hale getirmek için görüntüleme araçları ve daha fazlası bulunur.

• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getirir ve ekleme, yeniden yapma ve interaktif oyunlar yoluyla sınırsız, eğlenceli, yaratıcı engeller sunar.

• LEGO yapım parçaları; tutarlılık, uyumluluk ve her seferinde sağlam bir bağlantı sunmak için titiz sektör standartlarına uygun üretilir. 1958’den beri böyle olmuştur.

• LEGO parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test edilir.

 

Yaş Aralığı: 8 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 862

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.