Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Super Mario Lakitu Gökyüzü Dünyası Ek Macera Seti 71389 Ürün Açıklaması

 

LEGO Super Mario Lakitu Gökyüzü Dünyası Ek Macera Seti 71389 - Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak Yapım Seti (484 Parça)

 

Bu Lakitu Gökyüzü Dünyası Ek Macera Seti (71389) ile çocukların LEGO Super Mario evrenine eğlenceli bir engel getirin. Lakitu’yu düşürmek için LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi’yi (figürler dahil değildir) bulut kaydırıcıların üzerinde ileri geri kaydırarak dönen bir bulut platformu içerir. Bu sette Lakitu, Bullet Bill ve Fuzzy figürleri, ayrıca seviyede ekstra süre sunan bir Zaman Bloğu bulunur. (Not: İnteraktif oyun için 71360 veya 71387 Başlangıç Seti gereklidir.)

 

İş Birliği Ya Da Rekabet

Çocuklar tek başlarına ya da LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne sahip bir arkadaşlarıyla birlikte veya onlara karşı oynayabilir.

 

Sınırsız Olanak

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, popüler Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar için ideal bir hediyedir. Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri, ayrıca Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

 

LEGO Super Mario Başlangıç Setine ekleyebileceğin bu Ek Macera Seti ile Lakitu’ya karşı savaş. Lakitu’yu döndürerek bulutundan düşürmek için bulut kaydırıcıları ileri geri mümkün olduğunca hızlı hareket ettir ama Bullet Bill’e dikkat et! Fuzzy’yi yen ve ekstra süre kazanmak için Zaman Bloğuna atla. Ayrıca LEGO Luigi veya LEGO Mario figürü olan bir arkadaşınla aynı takımda olabilir ya da ona karşı yarışabilirsin.

 

• Bu Lakitu Gökyüzü Dünyası Ek Macera Setiyle (71389) çocukların parçalarla yaptıkları LEGO Super Mario evrenine dönen bulutlu, dijital altın kazanmalı bir engel ekleyin.

• Lakitu, Bullet Bill ve Fuzzy olmak üzere 3 ünlü Super Mario düşman karakterinin LEGO oyuncak figürleri, ayrıca seviyeyi tamamlamak için oyunculara ekstra zaman sunan bir Zaman Bloğu bulunur.

• Oyuncuların LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi’yi (figürler dâhil değildir) bulut kaydırıcıların üzerinde ileri geri kaydırmasıyla dönen bir bulut platformuna sahiptir.

• Bu 484 parçalı oyun seti, oyun için gerekli olan bir ile LEGO Super Mario Başlangıç Setine (71360 veya 71387) sahip 7 yaş ve üzeri çocuklar için süper bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

• Tek başına oynamak için harikadır ya da takım çalışmasının bonus altın kazandırdığı 2 oyunculu sosyal eğlence için Bluetooth ile bir arkadaşın LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne bağlanabilir (ekstra figürler dâhil değildir).

• Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 15 cm, genişliği 35 cm, derinliği 27 cm’dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO Super Mario setleriyle çeşitli şekillerde birleştirilebilir.

• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncakları, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına kendi benzersiz seviyelerini genişletmek, yeniden yapmak ve oluşturmak için sınırsız, eğlenceli ve yaratıcı olasılıklar sunar.

• LEGO yapım parçaları, 1958’den beri tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolay ve güçlü bir şekilde takılması için titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.

• LEGO yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.

 

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 484

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.