Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

LEGO Super Mario İnşaatçı Mario Kostümü 71373 Ürün Açıklaması

 

LEGO Super Mario İnşaatçı Mario Kostümü 71373 Oyuncak Yapım Seti; Yaratıcı Çocukların Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki (71360) LEGO Mario Figürünü Güçlendirmesi için Eğlenceli bir Hediye (10 Parça)

 

LEGO Mario figürü için interaktif bir kostüm içeren bu İnşaatçı Mario Kostümünde parçalara basma aksiyonu çocukları bekliyor.

 

Ekstra Eğlenceli Oyunlar İçin LEGO Super Mario İnşaatçı Kostümü!

 

LEGO Super Mario oyuncuları, bu İnşaatçı Mario Kostümü (71373) ile yapım parçalarına basarak skorlarını arttırabilir. LEGO Mario bu interaktif kostümü giydiğinde oyuncu, yapım parçalarıyla yaptığı parkura bastırarak dijital altınlar kazanabilir. Bu yapım seti, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) sahip çocuklar için harika bir hediyelik oyuncaktır.

 

Uygulama Eğlencesi

Kutuda ve ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında resimli yapım talimatları bulunur. Uygulama ayrıca çocukların eserlerini başkalarıyla paylaşması için güvenli bir platform ile birlikte yaratıcı yapım ve oyun önerileri ve başka eğlenceli özellikler sunar.

 

Aksiyon Dolu Oyunlar

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, benzersiz ve simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir ve problem çözme yaratıcılığını geliştirir. Modüler Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların arkadaşlarıyla eğlenceli yarışmalar ya da tek başına oyunlar için kendi seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

 

Bu muhteşem İnşaatçı Mario Kostümü ile aksiyona hazırlan! LEGO Mario figürüne (sete dâhil değildir) özel pantolonu ve şapkayı giydir. Paraları toplamak için LEGO yapım parçaları üzerinde sert adımlarla yürüt. Ne kadar sert basarsa o kadar altın kazanırsın! Yaptığın LEGO Super Mario seviyeleriyle daha da çok eğlenmenin bu muhteşem yolu yıkılıyor!

 

• Çocuklar, LEGO Mario’nun giyebileceği interaktif bir kostüm içeren bu İnşaatçı Mario Kostümü (71373) ile yapım parçalarına basarak, altın toplayarak LEGO Super Mario oyunları oynayabilir.

• Parçalarla yapılan kostüm, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ndeki (7136) LEGO Mario'ya uyar ve oyun içi olanakları arttırır.

• LEGO Mario (figür dâhil değildir) bu kostümü giyerken, oyuncular oluşturdukları parkurdaki LEGO yapım parçalarına figürü sertçe bastırarak dijital altınlar kazanabilir.

• 1 parçalı bu LEGO yapım seti, 6 yaş ve üzeri çocuklar ve hayranlar için şahane bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (7136) ve Ek Macera Setlerine daha da fazla oyun seçeneği katar.

• Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleri ile birleştirilebilecek Alevli Mario Kostümü (7137), Pervaneli Mario Kostümü (71371) ve Kedili Mario Kostümü (71372) dahil başka LEGO Mario yükseltmeleri de bulunur.

• Bu eğlenceli, yaratıcı yapım oyuncağı için pil gerekmez, etkinleştirmek için kostümü Başlangıç Parkuru setindeki LEGO Mario figürüne giydirmeniz yeterlidir. Çocukların bağımsız bir şekilde yapabilmesi için pakette resimli talimatlar bulunur.

• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak setleri, simgeleşmiş benzersiz bir karakteri gerçek dünyaya getirir ve arkadaşlarla ya da ailece yarışmalar yapmak ya da tek başına oynamak için harika olan sınırsız yaratıcı engeller sunar.

• LEGO Yapım parçaları, 1958’den beri tutarlılık ve uyumluluk sağlamak için en yüksek sektör standartlarına uygun üretilmektedir. Her seferinde güçlü bir şekilde takılır ve kolayca ayrılır, bu nedenle modelleri yaparken bir Süper Yıldız'ın gücüne gerek yoktur!

• LEGO yapım parçaları sıkı bir şekilde test ve analiz edilir, bu nedenle her bir LEGO setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

 

• Daha da eğlenceli LEGO Super Mario aksiyonu için Builder Mario kostümü!

• Oyuncular LEGO Mario’nun (figür dahil değildir) yapım parçalarına sertçe basmasını sağlayarak ‘altın’ kazanır.

• Çocuklar LEGO Mario’yu parkurda sert adımlarla yürütürken oyunlar gelişir.

• Bu LEGO seti, 6 yaş ve üzeri çocuklar için muhteşem bir oyuncak hediyesidir.

• Başlangıç Setindeki (71360) LEGO Mario ile birleşerek harika bir yükseltme sağlar.

• Pil gerekmez, LEGO Mario'yu güçlendirmek için kostümü giydirmeniz yeterlidir.

• Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması ile yapım ve oyun deneyimini geliştirin.

• LEGO Super Mario setleri, çocukların problem çözme yaratıcılığını geliştirir.

• LEGO yapım parçaları mükemmel ve kolay bir şekilde takılır, bir Süper Yıldız'ın gücüne ihtiyaç yoktur!

• LEGO parçaları, en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygundur.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 10

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.