289,5 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
Bu üründe kargo bedava!

LEGO Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388 Ürün Açıklaması

 

LEGO Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388 - Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak Yapım Seti (231 Parça)

 

Bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile çocukların LEGO Super Mario evrenine eğlenceli bir engel daha eklemelerini sağlayın. LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi (figürler dâhil değildir) tabandaki kollara bastığında sallanan bir kule içerir. Çeşitli yüksekliklerde yapılabilir ve Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar. Bu set ayrıca bir Crowber figürü içerir. (Not: İnteraktif oyun için 71360 veya 71387 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.)

 

Takım Çalışması Kazandırır

Çocuklar tek başlarına ya da LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne sahip bir arkadaşlarıyla birlikte oynayarak takım çalışması yaptıkları için bonus dijital altın kazanabilir. Yapım talimatları, yaratıcı fikirler ve daha fazlası için ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasına göz atın.

 

Gerçek Dünyada Super Mario Eğlencesi

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar için eğlenceli bir hediyedir. Maceraya Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri, ayrıca Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini kişiselleştirmesine olanak tanır.

 

Bu havalı Ek Macera Setiyle LEGO Super Mario Başlangıç Setine bir Boss Sumo Bro savaşı ekle! Crowber’ı yen, sonra kulenin tabanındaki kollara basarak Boss Sumo Bro’yu salla ve devir. Göğsüne vuran düşmanın yenildiğinde daha fazla altın kazanmak için kulenin Süper Yıldız Bloğuna atla. Tek başına oyna ya da ekstra ödüller kazanmak için bir arkadaşınla ve onun LEGO Luigi veya LEGO Mario figürüyle birlikte oyna.

 

• Çocuklar bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile LEGO Super Mario evrenlerine aksiyon dolu bir dijital altın toplama engeli daha ekleyebilir.

• Göğsünü yumruklayan kollarıyla Boss Sumo Bro ve bir Crowber olmak üzere 2 ünlü düşman karakterin LEGO Super Mario oyuncak figürleri dâhildir.

• LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi (figürler dâhil değildir) tabanındaki kollara bastığında sallanan, parçalarla yapılan bir kule içerir. Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar.

• Bu 231 parçalı oyun seti, oyun için gerekli olan bir ile LEGO Super Mario Başlangıç Seti (71360 veya 71387) setine sahip 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

• Tek başına oynamak için harikadır ya da takım çalışmasının bonus altın kazandırdığı 2 oyunculu sosyal eğlence için Bluetooth ile bir arkadaşın LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne bağlanabilir (ekstra figürler dâhil değildir).

• Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 23 cm, genişliği 20 cm, derinliği 13 cm’dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO Super Mario setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.

• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncakları, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına tek başına ya da başkalarıyla oynamak için genişletmenin, yeniden yapmanın ve benzersiz seviyeler yaratmanın sınırsız yollarını sunar.

• 1958’den beri katı sektör standartlarına uygun üretilen LEGO parçaları, sağlam bağlantılar ve modeller sağlar.

• LEGO yapım parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 231

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.