Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego Super Heroes SpiderMan Sandman 76172 Ürün Açıklaması

Süper kötü Sandman bir kum fırtınası başlattığında, Örümcek Adam ile hayatınızdaki genç süper kahramana katılma zamanı. Spider - Man, arabasıyla hemen olay yerine gidiyor ama Kum Adam, kum fırlatan mancınığıyla karşılık veriyor. Örümcek Adam’ın hızlı aracı ve ağ atma gücü günü kurtarabilecek mi? Oynayacak sınırsız hikayeyle bu süper kahraman seti, gelişimsel oyunları çok eğlenceli hale getiriyor.

LEGO Marvel Örümcek Adam: Örümcek Adam ve Kum Adam Karşılaşması (76172), küçük süper kahramanlar için süper eğlenceli, süper kaliteli bir oyun setidir. Özellikle 4 yaş ve üzeri için tasarlanan bu set, birlikte oynamayı teşvik eder ve gelişimsel faydalar sağlar. Gelişen zihinler için en iyi başlangıç Bu LEGO 4+ setiyle küçük bir süper kahramanı şaşırtın ve onu bitmek bilmeyen hayal gücüne dayalı eğlenceyle tanıştırın. Özel Başlangıç Yapım Parçası, çocukların bir şeyi “kendi başına” yapmanın sevincini keşfetmesini sağlar. Sete dahil basit yapım ve oyun rehberi, çocukların (ve yetişkin yardımcılarının) yaratıcı yapım becerilerini geliştirmelerini sağlar. İndirilebilen LEGO Yapım Talimatları uygulamasında çocukların oyun setini yaparken yakınlaştırmasına, döndürmesine ve görselleştirmesine olanak tanıyan dijital Instructions Plus, daha fazla yapım eğlencesi sağlar. Aile boyu eğlence LEGO 4+ oyun setleri, hem küçük çocuklara hem de anne babalarına bir ödüldür. Yetişkinler yapım becerilerini kullanırken, küçük çocuklarıyla değerli gelişimsel adımları paylaşırlar.

LEGO Marvel Örümcek Adam: Örümcek Adam ve Kum Adam Karşılaşması (76172), 4 yaş ve üstü çocukların hayal gücünü, el becerisini ve öz güvenini geliştirmek için tasarlanmış bir süper kahraman ödülüdür.

Örümcek Adam ve Kum Adam minifigürleri, sağlam bir örümcek adam arabası, çocukların fırlatması için bir kum mancınığı ve süper kahraman filmlerinden eğlenceli aksesuarlar içerir.

Çocuklar (ve arkadaşları) Örümcek Adam'ın süper kötü Kum Adam'ın kum fırtınası çıkarmasını önlemesine yardım edebilir, sonra film sahnelerini canlandırabilir ve kendi sınırsız süper kahraman maceralarını hayal edebilir.

Bu LEGO 4+ seti, 4 yaş ve üstü çocukların model yapmayı öğrenebilmesi ve yaratıcı öz güvenlerini geliştirmesi için Başlangıç Yapım Parçası ve basit yapım adımlarıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Ailece oynanabilen bu süper kahraman yapım oyuncağının yüksekliği 4 cm, genişliği 9 cm, derinliği 6 cm'dir ve parçaları, küçük ellerin tutup takması için mükemmel boyuttadır.

Basit bir yapım rehberine sahiptir ve parçalar her birinde oynanabilir bir parça ve bir karakter olan farklı paketlere ayrılmıştır, böylece çocuklar yapım oyuncaklarının keyfini adım adım çıkarabilir.

Daha da fazla yapım eğlencesi için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasında, çocukların oyun setini yaparken yakınlaştırmasına, döndürmesine ve görselleştirmesine olanak tanıyan dijital Instructions Plus bulunur.

LEGO 4+ setleri, çocukları anne babalarıyla ve diğer oyun arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlanacakları sevilen filmler, televizyon karakterleri ve sıradan kahramanların olduğu bir evrenle tanıştırır.

LEGO parçaları, tüm 4+ setlerinin küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde olduğundan emin olmak için 1958’den beri katı sektör standartlarına uygun üretilmektedir.

Tüm LEGO yapım parçaları, titiz çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 45

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.